Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2012: Matematyka, przyrodnicze, odpowiedzi, arkusz

Utworzony przez Wilku, 25 kwietnia 2012 r. o 15:05
idiotyczne testy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma prosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te odpowiedzi różnią się od tych z innych stron..-,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 6 i 20 sa prawidłowe odpowiedzi podane w matematyce wiec co się czepiacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w zadaniu 24.1 JEST ODPOWIEDŹ A ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego odpowiedzi sie różnia?Ponieważ tego egzaminu nie opracowywali glupole.Zastawili "niespodzianki" dla tych,którzy chcieli ściągać,dlatego u Ciebie mogla być odpowiedz A a u mnie C. Matma super byla przyrodniczych nie będę komentowal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech to ch***, ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w zadaniu 6- przyroda, wszystkie dzieci nie powinny mieć brązowych oczu? krzyżówka: kobietaAA x mężczyzna aa mężczyzna a a kobieta A Aa Aa A Aa Aa Krzyżówka na poście nie jest bardzo czytelna, ale można ją zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ku*** !! Weźcie sie ogarnijcie w tych odpowiedziach !! Nie bedziecie mi wmawiać że ku*** że w 24.1 jest A wy bambry je***e !!! No ch*** by was strzelił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
nie zgadzam się co do zadania 7 z matematyki PRZECIEŻ 130% Z 49 TO 63.70
ale to się inaczej liczy ... 49 = 70 % (a nie 130) x = 100% prosta proporcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedziach z przyrody są błędy i chyba nie tylko w 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 3 z Przyrodniczego... Ludzie pomyślcie!! Powinno być II i IV !!! Przecież to logiczne... rośliny--->mysz--->pchła--->chrząszcz | Roślina jest zjadana przez mysz, pchła pasożytuje na myszy a chrząszcz zjada pchły. To chyba logiczne... Nie może być mysz III bo wtedy pchła jest II a ona nie żywi się roślinami!!! Już nie na pierwszej stronie ten błąd. Mam wrażenie że oni od sb kopiują GŁUPOTY!! POPRAWIĆ TO!!!!!!!! Też się zastanawiam z tą gotowaną wodą i bakteriami ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczennica ma racje z tymi oczami. dla mnie powinno być D. 75% brązowe a 25% niebieskie. nie rozumiem niektórych odpowiedzi tu podane są błędne i nie wiem skąd brane. :x -.-'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź w zadaniu 7 jest błędna!!! powinno być 7.1 A ( od kiedy siarka w SO 2 jest II wartościowa!!!) 7.2 D bo tylko tlen i siarka leżą w tej samej grupie układu okresowego(azot położony jest w grupie 15)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyk napisał:
w 3 z Przyrodniczego... Ludzie pomyślcie!! Powinno być II i IV !!! Przecież to logiczne... rośliny--->mysz--->pchła--->chrząszcz | Roślina jest zjadana przez mysz, pchła pasożytuje na myszy a chrząszcz zjada pchły. To chyba logiczne... Nie może być mysz III bo wtedy pchła jest II a ona nie żywi się roślinami!!! Już nie na pierwszej stronie ten błąd. Mam wrażenie że oni od sb kopiują GŁUPOTY!! POPRAWIĆ TO!!!!!!!! Też się zastanawiam z tą gotowaną wodą i bakteriami ....
No właśnie też to zauważyłam!! ogólnie te odpowiedzi są zchrzanione i nigdzie nie można znaleźć poprawnego całego testu!! to jest chore! każda strona podaje co innego. -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra, w arkuszu w zadaniu z łańcuchem pokarmowym jest, że mysz i chrząszcz są na trzecim i czwartym miejscu. I ja się K***a zastanawiam jakim cudem łańcuch pokarmowy wyglądałby tak: trawa-pchła-mysz-chrząszcz, skoro mysz je trawę, chrząszcz nie żre myszy tylko pchły, a a pchła je mysz a nie trawę? Wiecie, wydaje mi się że moje rozumowanie jest dobre, ale jesli ktoś zna lepsze to niech mnie oświeci. W ogóle ten klucz odpowiedzi jest do bani, bo nikt nie wmówi mi, że 0,9 jest większe od 1,9:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zje***y ten egzmin jak ch*** ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak 18. A - 400 + 50 pi ......... powinno byc 400 + 100pi ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka masakra.. te testy były koszmarne ! wczorajsze testy poszły mi zdecydowanie lepiej . Zawaliłam przyrodniczo- matematyczne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewoja napisał:
Uczennica ma racje z tymi oczami. dla mnie powinno być D. 75% brązowe a 25% niebieskie. nie rozumiem niektórych odpowiedzi tu podane są błędne i nie wiem skąd brane. :x -.-'
Dobrze jest że 100% brazowe:), patrz: masz oczy brazowe to masz Aa Aa, i oczy niebieskie aa aa, jezeli dodasz Aa+aa to wyjdzie Aa. Czyli weszedzie bedzie duze A.. Czyli odpowiedz 100% brazowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...