Na TVN24 też tak podają, że ów utwór zajął pierwsze miejsce? Czy jednak należałoby poinformować o manipulacji prowadzącego przy liście? Ot, "wolne media" i kto tutaj kombinuje? Szok, że prowadzący w Trójce w jeden dzień zniszczył zaufanie do listy. No i te protesty organizowane z jednego autokaru. Oni byli przy proteście 11 listopada, przy sędziach stołujących w siedzibie PO. Byli przy przedsiębiorcach, ktorym Trzaskowski i jego koledzy nie chcą wypłacać gotowki z Tarczy. Szczerze nie słuchałem ani listy na Trójce, ani na Zetce. Miałem zawsze zaufanie do listy z RMF FM "Hop Bęc". Tamtejsza lista najbardziej była zbliżona do tego co było miłe dla ucha. Pamiętam jak na wszystkich innych listach królował RAP. Czyli dukanie, bo o śpiewie nie ma mowy. A na liście HOP BĘC jedynie jedna pseudopiosenka rapera była, gdzieś przy końcu listy 20sto pozycyjnej. Dlaczego? Bo na niej moźna było oddać głos przeciw. I dlatego uważam, że lista HOP BĘC najrealniej oddaje preferencje muzyczne ogółu. Obecnie puszczana jest na RMF MAXX. A co Trójki. Nigdy nie podbiła mego serca. Ongiś słuchałem "Powtórki z rozrywki". Myślalem, że przy słusznym wieku przekonam się do niego. No, niestety nie. Żałuję jedynie likwidacji Czwórki. W nocy puszczano muzykę do snu... gotyk...itd. Ongiś był Radio Komputer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz