Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To będzie rekordowa Dycha do Maratonu. Uwaga na utrudnienia w ruchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2017 r. o 13:44 Powrót do artykułu
no i da się nie w centrum miasta? nie głównymi ulicami w środku dnia? da się. A sensowność biegania po asfalcie/betonie i wpływ tego na zdrowie to już temat na dłuższy artykuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA ! Jutro na tej trasie i mniej więcej o tej godzinie testuje nowy silnik do mojego ":złomika " . Ma osiagnac ok 4 s do 100. Setką nie bedę jechał bo mi zabiorą prawko, ale z 80 lub 90 rozwinę i zapłacę mandat więc niech mi się bydło nie pląta koło samochodu bo może mi lakier uszkodzić. Ulice - jezdnie - to nie miejsce do biegania. Jak już ktoś to lubi niech biega po ścieżkach rowerowych albo w lesie tak jak JA wasz chamy Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga poniżej wpisał się psychopata z krasnika niejaki ,, jaca z poręby ciul, słoik z krasnickiej z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...