Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja pierdziu cZarnek nawet górnikom medale wręcza co on tam robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek to człowiek wielu talentów. Tutaj jako znawca górnictwa. Im bliżej wyborów tym częściej będziemy oglądać te tłuste gęby pełne frazesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłuste koty zjechały się by podtuczyć się jeszcze bardziej na Bogdance , nawet Piotruś Duda . Gdyby mi Czarnek miał wręczać jakieś odznaczenie opuścił bym szereg . Inaczej dzieci i wnuki by mi tego nie wybaczyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze że w roku 2021 cena węgla na Bogdance to 586zł tona .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nawet dochodową Bogdankę rozłożył; co za nieuki; czego się tkną to schrzanią. Tylko gęby wypasione pełne frazesów i i pseudopatriotyzmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopalnia Krupiński znika w mgnieniu oka. To jest niewiarygodna sprawa, jak szybko komuś zależy na tym, żeby zmazać wszystkie ślady po tej HANIEBNEJ dla polskiego górnictwa decyzji. - tarnogorski.info/likwiduja-kopalnia-krupinski/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28.03.2022 - "Lubelski Węgiel Bogdanka planuje sprzedaż ok. 0,5 mln ton węgla odbiorcom ukraińskim w tym roku, przy czym dostawy zostaną zrealizowane najprawdopodobniej w I półroczu, poinformował prezes Artur Wasil. “Widzimy nadal duży potencjał w kontaktach z Ukrainą. Obecnie realizujemy kontrakty, przyspieszając dostawy” – powiedział Wasil podczas telekonferencji. “W 2021 r. wyeksportowaliśmy blisko 0,5 mln ton węgla. W 2022 r. planujemy również wyeksportować ok. 0,5 mln ton węgla. Czas dostaw z uwagi na działania wojenne został skrócony i będzie najprawdopodobniej zrealizowany jeszcze w I półroczu” – dodał prezes." - comparic.pl/lw-bogdanka-planuje-eksport-ok-05-mln-ton-wegla-na-ukraine-w-br-przyspiesza-dostawy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...