Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To zdjęcie podbiło internet. Gdzie naprawdę spał dzik?

Utworzony przez losigig869, 13 marca 2021 r. o 13:15 Powrót do artykułu
Zarabiam ponad 90 dolarów za godzinę pracy w domu z dwójką dzieci w domu. Nigdy nie myślałem, że będę w stanie to zrobić, ale moja najlepsza przyjaciółka zarabia na tym ponad 10 tysięcy miesięcznie i przekonała mnie, żebym spróbował. Potencjał z tym jest nieograniczony. Oto co robiłem ..........    Eroprofit.com
 Tylko 90 dolarów? Niezly wyzysk jak za taką robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie naprawdę ciekawe, mimo, że nie zostało zrobione u nas. Ale w Polsce dziki też podchodzą do miast. Ostatnio kilka kręciło się obok mojego domu kilka razy, dopiero jak rozłożyłam pod domem kilka odstraszających woreczków kunagone to zwierzęta się wyniosły. No ale trochę strachu było jak widzieliśmy je koło domu. Dobrze, że teraz nie wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...