Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne: Lublin zablokują kolarze

Utworzony przez Marcin24lbn, 4 sierpnia 2009 r. o 13:46
Bzdura bzdura bzdura... , na przystankach w wielu miejscach była informacja jakie ulice zamknęli jakie będą objazdy , ale Polacy to tak głupi leniwy naród ze nawet a Autobusie będą marudzić wiadomo komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tygodnia lub wcześniej było wiadomo co się święci, informacje były w internecie w prasie, więc można było zaplanować podróż do pracy czy w inne miejsce. a ci co nie czytają informacji obudzili się dziś z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hub napisał:
od tygodnia lub wcześniej było wiadomo co się święci, informacje były w internecie w prasie, więc można było zaplanować podróż do pracy czy w inne miejsce. a ci co nie czytają informacji obudzili się dziś z ręką w nocniku
w telewizji też podawali informaje. ludzie to by pewnie osobiście SMS-em chcieli dostać informacje, że będzie coś się działo to by pewnie wtedy mie byli zaskoczeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja nie jestem zaskoczony, po prostu nie życzę sobie tego typu imprez w centrum miasta, kiedy dojazd do miejsca pracy jest już utrudniony od godziny 6 rano a impreze będą kończyć około 19. Czyli 13 godzin bez możliwości dostania się do pracy i powrotu z niej. W tej chwili pięknie nazwane przez organizatorów "rękawy" są zablokowane i nie ma możliwości przejechania gdziekolwiek. Może są tacy których nie interesuje czy zdążą do pracy i czy dzięki spóźnieniu nie zostaną zwolnieni a potem chcą wrócić do swoich rodzin i odpocząć. Ja dbam o swoją pracę a zwłaszcza o swoją rodzinę i mam ochotę wrócić do domu po pracy i nie interesuje mnie że wszyscy wiedzą o tym że będą utrudnienia, ja po prostu nie zgadzam się żeby mnie na siłę uszczęśliwiać wątpliwej jakości imprezą sportową i koniecznością czekania gdzieś w samochodzie w upale do czasu aż ktoś zacznie przepuszczać samochody czyli gdzieś około 19. Mam dosyć kacyków, którzy dla swojej przyjemności utrudniają życie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
ale ja nie jestem zaskoczony, po prostu nie życzę sobie tego typu imprez w centrum miasta, kiedy dojazd do miejsca pracy jest już utrudniony od godziny 6 rano a impreze będą kończyć około 19. Czyli 13 godzin bez możliwości dostania się do pracy i powrotu z niej. W tej chwili pięknie nazwane przez organizatorów "rękawy" są zablokowane i nie ma możliwości przejechania gdziekolwiek. Może są tacy których nie interesuje czy zdążą do pracy i czy dzięki spóźnieniu nie zostaną zwolnieni a potem chcą wrócić do swoich rodzin i odpocząć. Ja dbam o swoją pracę a zwłaszcza o swoją rodzinę i mam ochotę wrócić do domu po pracy i nie interesuje mnie że wszyscy wiedzą o tym że będą utrudnienia, ja po prostu nie zgadzam się żeby mnie na siłę uszczęśliwiać wątpliwej jakości imprezą sportową i koniecznością czekania gdzieś w samochodzie w upale do czasu aż ktoś zacznie przepuszczać samochody czyli gdzieś około 19. Mam dosyć kacyków, którzy dla swojej przyjemności utrudniają życie innym.
Wracaj na wieś jak się nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzony napisał:
ale ja nie jestem zaskoczony, po prostu nie życzę sobie tego typu imprez w centrum miasta, kiedy dojazd do miejsca pracy jest już utrudniony od godziny 6 rano a impreze będą kończyć około 19. Czyli 13 godzin bez możliwości dostania się do pracy i powrotu z niej. W tej chwili pięknie nazwane przez organizatorów "rękawy" są zablokowane i nie ma możliwości przejechania gdziekolwiek. Może są tacy których nie interesuje czy zdążą do pracy i czy dzięki spóźnieniu nie zostaną zwolnieni a potem chcą wrócić do swoich rodzin i odpocząć. Ja dbam o swoją pracę a zwłaszcza o swoją rodzinę i mam ochotę wrócić do domu po pracy i nie interesuje mnie że wszyscy wiedzą o tym że będą utrudnienia, ja po prostu nie zgadzam się żeby mnie na siłę uszczęśliwiać wątpliwej jakości imprezą sportową i koniecznością czekania gdzieś w samochodzie w upale do czasu aż ktoś zacznie przepuszczać samochody czyli gdzieś około 19. Mam dosyć kacyków, którzy dla swojej przyjemności utrudniają życie innym.
won z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wracaj na wieś jak się nie podoba[/quote] [quote name='kryzys' post='156471' date='4.08.2009, 15:13:31']won z Lublina
a jednak warto by było wprowadzić paszporty dla wieśniaków żeby do miasta nie wjeżdżały, no cóż sam spadaj do swoich rodzinnych stron buraku. Życzyłbym Ci żebyś mógł się pochwalić tym że ty i twoja rodzina chociaż od dwóch pokoleń mieszka w mieście a i tak słomę widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wracaj na wieś jak się nie podoba[/quote] [quote name='kryzys' post='156471' date='4.08.2009, 15:13:31']won z Lublina
To powyżej to są wpisy bezrobotnych wieśniaków wegetujących na wsiach pod Lublinem którzy nie musieli dziś dojechać do pracy do centrum ale za to mają dziś swoje święto, w telewizji przy butelce taniego wina będą oglądać wyścig kolarzy ))) rano w drodze do sklepu po wino wstąpili do sołtysa który jedyny we wsi ma neostrade i machneli bardzo rozbudowane komentarze )) A co do organizacji tego wyscigu to władza nasza ma gdzieś ludzi pracujących ktorzy ich utrzymuja z podatków, liczy sie tylko to zeby mogli sie pokazac. Zero ligiki i myslenia. Ulice musza byc zablokowane 13 godzin przed i 2 godziny po przejezdzie kolarzy, widzi ktos tu ligike ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy. Wasze kompleksy włóżcie sobie w buty. Mamy wielkie święto i raz do roku można przyjechać do pracy wcześniej, przyjechać autobusem. Rower jest wspaniałym środkiem lokomocji, zwłaszcza w sierpniu. Można samochód zostawić na obrzeżach centrum i się przespacerować, a nie pchać się pod samo wejście, swojego miejsca pracy. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lider napisał:
Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy. Wasze kompleksy włóżcie sobie w buty. Mamy wielkie święto i raz do roku można przyjechać do pracy wcześniej, przyjechać autobusem. Rower jest wspaniałym środkiem lokomocji, zwłaszcza w sierpniu. Można samochód zostawić na obrzeżach centrum i się przespacerować, a nie pchać się pod samo wejście, swojego miejsca pracy. BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ!!
POwiadasz "przyjechać autobuse" ??? )) hahaha przeczytaj jeszcze raz artykuł który komentujesz, przeczytaj ze zrozumieniem, szczególnie fragment o tym jak ludzie próbowali do pracy jak to powiedzialeś "przyjechać autobusem" z czubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/kolarst...ologne-iii-etap do pracy na 7 lub 8 rano, a nie na 10:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chcielibyście żeby wszystkie większe imprezy sportowe omijały Lublin, który i tak jest na szarym końcu? W tamtym roku były takie same utrudnienie, nie wyciągnęliście z tego żadnych wniosków? Raz do roku można przejść na piechotę dla zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...