Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Towarzystwo Jana Karskiego broni twórców "Pokłosia"

Utworzony przez Karola, 19 listopada 2012 r. o 12:02
Niestety u nas upolitycznia się prawie wszystko, a już w szczególności to z czym nie zgadza się polska prawica, skoro można upolitycznić takie zagadnienia jak krzyż w salach szkolnych czy aborcja to na pewno da się upolitycznić film w którym Polacy są czarnymi charakterami. Możemy się starać z tym walczyć ale nie wiem czy da radę z tym wygrać, a szkoda bo należę do tej grupy ludzi którzy pokłosie widzieli, tym bardziej nie rozumiem dlaczego zrobiło się wokół tego filmu aż tyle szumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
Zgadzam się z tą opinią. Zamiast rozmawiać i kulturalnie dyskutować na tematy, które Pokłosie porusza, rozpętała się jakaś nagonka. A najgłośniej krzyczą Ci, którzy filmu nawet nie widzieli, bo nie potrafią napisać żadnych sensownych argumentów do filmu się odnoszących. Mam nadzieję, że w końcu dorośniemy do dyskusji na ważne, lecz trudne tematy. Pokłosie to bardzo potrzebny film
Nie oburzaj się tak, ale na prawdę nie ma oczy m dyskutować.Żydzi chcą aby był o tym duży szum i krzyk,no i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uZgadzam sie ze zbyt politycznie sie zrobilo, a nawet wiecej nienawistnie. Ani fil ani rezyser i aktorzy nie zasluzyli sobie na to bo fil jest nieprzecietny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janka napisał:
uZgadzam sie ze zbyt politycznie sie zrobilo, a nawet wiecej nienawistnie. Ani fil ani rezyser i aktorzy nie zasluzyli sobie na to bo fil jest nieprzecietny
A CZYM ŻE RÓŻNI SIĘ OD BOLKA I LOKA,też nieprzeciętny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest moim zdaniem obowiązkową pozycją. Nie jest o Żydach, ani o Polakach jest o naturze człowieka, o tym do czego może dojść jeśli jest w konflikcie z prawdą i tradycją. Ogólnie jest to bardzo dobry thriller ze świetnymi zdjęciami i muzyką. Obejrzyjcie najpierw film a nie gadajcie skąd kasa! To wartościowy obraz, z którego możemy czerpać wiele mądrości dot natury ludzkiej. Ja zdecydowanie film polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu "Pokłosia" od razu skojarzył mi się film "Lincz". Niestety jak w każdym kraju także i w Polsce dochodzi do tragedii ważne jest, że potrafimy o ty mówić głośno co pozwoli uświadomić ludzi i przestrzec ich. Powinniśmy być dumni z powstania tego filmu w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest taktyka. Sprowadzić dyskusje do bijatyki. Zbabrać ją i przenieść z torów merytorycznych na kompletnie niezwiązane z prawdziwym tematem. Dobrze, że mamy mądrych polaków, którzy potrafią zabrać głos w odpowiednim momencie. Ale myślę, że cała ta nagonka tylko wyjdzie na dobre Pokłosiu. Więcej Polaków usłyszy o filmie i uda się do kin. Aby samodzielnie ocenić to dzieło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka, nagonka i to absurdalna straszliwie... ja wciąż anie pojmuję, dlaczego ten film nie jest rozpatrywany w kategoriach uniwersalnych - jeśli chodzi o przesłanie (do zastanowienia sie nad człowiekiem w kontekście szerszym niż prywata) oraz jako dzieło artystyczne a nie jakieś potencjalne zarzewie do konfilktu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszny atrykuł! Właściwie nic dodać nic ująć, tak to właśnie spostrzegam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dobry film, wzbudzający refleksję, trzymający w napięciu i nawet ta cała kontrowersja wokół niego musi być dowodem na to, że jest czego bronić. Można być nastawionym z góry źle - ale tacy ludzie może i lepiej niech nawet nie oglądają. Natomiast jeśli ktoś ma zdrowe podejście to sam pójdzie, sprawdzi i oceni. Ja wyszłam z kina bardzo zadowolona i to jest satysfkacjonujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
To jest dobry film, wzbudzający refleksję, trzymający w napięciu i nawet ta cała kontrowersja wokół niego musi być dowodem na to, że jest czego bronić. Można być nastawionym z góry źle - ale tacy ludzie może i lepiej niech nawet nie oglądają. Natomiast jeśli ktoś ma zdrowe podejście to sam pójdzie, sprawdzi i oceni. Ja wyszłam z kina bardzo zadowolona i to jest satysfkacjonujące.
A na czym siedziałaś żeś taka zadowolona ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolo napisał:
Nagonka, nagonka i to absurdalna straszliwie... ja wciąż anie pojmuję, dlaczego ten film nie jest rozpatrywany w kategoriach uniwersalnych - jeśli chodzi o przesłanie (do zastanowienia sie nad człowiekiem w kontekście szerszym niż prywata) oraz jako dzieło artystyczne a nie jakieś potencjalne zarzewie do konfilktu...
Bardzo wysokoenergetyczny film.Rownież uważam że film prowadzi w prostej linii do zarzewia konfliktu polsko polskiego,czy nie powinno się pociągnąć do odpowiedzialnośći twórców tego DZIAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś celowo i z rozmysłem podsyca miłość POLAKA do żyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w tej całej dyskusji o filmie Pokłosie jest zdecydowanie zbyt dużo emocji, a za mało merytoryki. Ludzie nie zastanawiają się dokładnie nad tym filmem, tylko biorą sobie pierwsze skojarzenie, że jest to film antypolski, co oczywiście jest błędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zostały zebrane informacje z internetu pokazujące że jak ludzie chwalą pokłosie to zazwyczaj w miejscach w których wymagane jest ujawnienie swojego imienia i nazwiska, za to najwięcej negatywnych opinii jest w miejscach gdzie ludzie wypowiadają się anonimowo, pokazuje to jak bardzo odważni są ci cali "Prawdziwi Polacy" na marszu niepodległości zasuwają w maskach a w internecie ukrywają się za za otoczką anonimowości. Mało jest ludzi dość odważnych żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypocinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S. Nowak napisał:
Ostatnio zostały zebrane informacje z internetu pokazujące że jak ludzie chwalą pokłosie to zazwyczaj w miejscach w których wymagane jest ujawnienie swojego imienia i nazwiska, za to najwięcej negatywnych opinii jest w miejscach gdzie ludzie wypowiadają się anonimowo, pokazuje to jak bardzo odważni są ci cali "Prawdziwi Polacy" na marszu niepodległości zasuwają w maskach a w internecie ukrywają się za za otoczką anonimowości. Mało jest ludzi dość odważnych żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypocinami.
O co ci CYCU chodzi z tym marszem niepodległości ??? w maskach, czy jak wolisz kominiarkach występowały tylko i wyłącznie zamaskowane PAŁY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S. Nowak napisał:
Ostatnio zostały zebrane informacje z internetu pokazujące że jak ludzie chwalą pokłosie to zazwyczaj w miejscach w których wymagane jest ujawnienie swojego imienia i nazwiska, za to najwięcej negatywnych opinii jest w miejscach gdzie ludzie wypowiadają się anonimowo, pokazuje to jak bardzo odważni są ci cali "Prawdziwi Polacy" na marszu niepodległości zasuwają w maskach a w internecie ukrywają się za za otoczką anonimowości. Mało jest ludzi dość odważnych żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoimi wypocinami.
Co ty chłopie drzesz ŁACHA z siebie ???? wiesz ilu NOWAKÓW jest w POLSCE ???? też nie masz cywilnej odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Moim zdaniem w tej całej dyskusji o filmie Pokłosie jest zdecydowanie zbyt dużo emocji, a za mało merytoryki. Ludzie nie zastanawiają się dokładnie nad tym filmem, tylko biorą sobie pierwsze skojarzenie, że jest to film antypolski, co oczywiście jest błędne.
Zgadzam się z Tobą, wielu nawet nie oglądało filmu, tylko piszą o tym, co przeczytali (że antypolski, że o pogromie). Większość ich uwag w ogóle nie odnosi się do filmu! A z Pokłosia można się wiele nauczyć, uniwersalnych rzeczy, o ludzkiej naturze i o zachowaniach, których wcale nie chcielibyśmy naśladować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film się broni sam, jak to powiedział Pasikowski. Juz ponad 135 tysięcy widzów. to mówi samo za siebie. Nie macie już hejterzy co spamować. I tak nie uda wam się zamydlić ludziom oczu. Film jest ważny i potrzebny. Polacy się o tym przekonali i będą przekonywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STELLA napisał:
Nie pajacuj,LUTKOWI do WACKA nie dorastasz.
7 i pół centymetra w sam raz dla ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...