Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna śmierć zakonnika pochodzącego z Lublina. Zginął w Alpach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 18:25 Powrót do artykułu
R. I. P. Piotrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka strata, bo mógł jeszcze dużo dobrego zrobić, ale nie zdążył. Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Bliskim pogrążonym w żałobie składam moje kondolencje. Niech Pan da wytchnienie+ P.S. Testament z dnia 6 III 1979. W Imię Trójcy Przenajświętszej. Amen. "Czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy Pan wasz przybędzie" (por. Mt 24,42) - te słowa przypominają mi ostateczne wezwanie, które nastąpi wówczas, kiedy Pan zechce. Pragnę za nim podążyć i pragnę, aby wszystko, co składa się na moje ziemskie życie, przygotowało mnie do tej chwili. Nie wiem, kiedy ona nastąpi, ale tak jak wszystko, również i tę chwilę oddaję w ręce Matki mojego Mistrza: +totus Tuus+. JP II ; Jakże aktualne tu i zawsze są słowa Ewangelii. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię” (Mk 1,15).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl bardzo dobry czlowiek.Bog wezwal go zdecydowanie za wczesnie.Przeciez takich ludzi tu potrzeba w swiecie pelnym grzechu.Pokoj jego duszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak to Pan go zabrał? Kto to jest ten Pan co przychodzi i zabiera ludzi tak dobrych jak ten człowiek? Może ja za głupi jestem, albo ktoś kłamiee. Eeee - nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREFACJA O ZMARŁYCH - Nadzieja zmartwychwstania w Chrystusie . Następującą prefację odmawia się w Mszach za zmarłych.  K.  Pan z wami. W.  I z duchem twoim. K.  W górę serca. W.  Wznosimy je do Pana. K.  Dzięki składajmy Panu Bogu naszemu. W.  Godne to i sprawiedliwe. Zaprawdę, godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne,  abyśmy zawsze i wszędzie Tobie składali dziękczynienie,  * Panie, Ojcze święty, wszechmogący, wieczny Boże,  przez naszego Pana Jezusa Chrystusa. W Nim zabłysła dla nas nadzieja chwalebnego zmartwychwstania  i choć nas zasmuca nieunikniona konieczność śmierci,  znajdujemy pociechę w obietnicy przyszłej nieśmiertelności.  Albowiem życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy,  i gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie. Dlatego z Aniołami i Archaniołami oraz ze wszystkimi chórami niebios  głosimy Twoją chwałę, razem z nimi wołając: Święty, Święty, Święty, Pan Bóg Zastępów.  *  Pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej.  Hosanna na wysokości. Błogosławiony, który idzie w imię Pańskie. Hosanna na wysokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, też kiedyś odprawiałem, czytałem i doznałem, ale tylko chrześcijańskiej bliskości ludzi, którzy są obok mnie. Te czary mary jeszcze są mi obce, ale może wrócą. Na Wysokości kosmicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, proszę. A mnie nie stać na wyjazd do Chartreuse :( Nie mówiąc o wycieczce do Gabonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziesz sobie na spacer i ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepiłeś to nie żebraj, kmiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bycie księdzem, wyklucza bycie dobrym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w pokoju [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można zginąć podczas spaceru? Zastanawia mnie to, ponieważ spaceruję codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie zawał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...