Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trębaczów > Potrącił kobietę z dzieckiem

Utworzony przez łęczna, 10 grudnia 2007 r. o 07:49
Jechał ponad 100 więc powinien dostać 15 lat jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd idioto wiesz z jaką jechał szybkością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd ty niby wiesz z jaką on jechał prędkością?? zastanów sie najpierw nad tym co piszesz i co wiesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy niektorzy to jestescie zalosni...odrazu ,ze jechal z taka predkoscia skad ty czlowieku wiesz byles widziales? zmarla kobieta jej dziecko zostalo same bez matki a ty juz o predkosci o wiezieniu.! wez sie zastanow bo brak słow. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczna napisał:
Jechał ponad 100 więc powinien dostać 15 lat jak nic.
kretyńska wypowiedź !!!! nawet policja nie wie z jaką szybkością jechał. pewnie on sam tego nie wie a ty podajesz kretynku dane jakbyś namierzył go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne ile, nie jechał 100, jechał wolniej, ale to nie jest ważne ile, ważne jest to że kobieta nie żyje, że dziecko z ojcem zostali teraz sami, nie wiedząc co dalej, co bedzie jutro, to jest ważne a nie to ile jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczna napisał:
Jechał ponad 100 więc powinien dostać 15 lat jak nic.
Doszło do tragedii i niech to policja przesądzi o winie - ale ja jako kierowca wiem jedno ( i myślę że inni kierowcy wiedzą o czym mówię i przyznają mi rację ), piesi zachowują się czasem jakby nie tylko nie mieli rozsądku ale nawet instynktu samozachowawczego. Jak daleko widzi kierowca jadąc na krótkich światłach wie każdy kto jechał samochodem w nocy - wtedy nawet przy zachowaniu rozsądnej prędkości jest czasem za późno kiedy zobaczy się nagle kogoś przed sobą na jezdni, dopiero kiedy jest w zasięgu świateł - a z tego co wiem te dwie kobiety z wózkami, nie szły poboczem, szły jezdnią jedna obok drugiej - nieprawidłową stroną - w dodatku zupełnie bez żadnego oznakowania odblaskowego, Powtarzam stała sie tragedia i nie mi przesądzać o winie, ale czemu zawsze z zasady - nie znając w ogóle sytuacji - odpowiedzialnością obarcza sie kierowcę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szła nieprawidłową stroną jezdni!!! Po co dyskutować o winie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...