Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turcja – gdzie najlepiej pojechać na wakacje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2019 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Side to najlepsza miejscowość na wakacje w Turcji, byłam tam dwa razy. Enterem się tam leci 3 godzinki, ląduje się w Antayi i później jeszcze godzinka transferu jest. Miasto jest ładne, plaże tak samo. Już nie wspominam o pysznym jedzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po co jechać do Turcji, skoro naprawdę fajne wakacje można spędzić w Polsce? Ja, zamierzam w tym roku udać się do Kołobrzegu, a konkretniej do Aquarius SPA - ośrodka zlokalizowanego rzut beretem od morza. Znajduje się w nim cudowne SPA i baseny, dzięki którym nawet jeśli pogoda będzie nieciekawa, wakacje będzie można zaliczyć do udanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, sama nie wiem. Zawsze podróżuję z Itaką i zawsze wspominałam dotąd te wyprawy baaaardzo dobrze. Myślę, że nie zmienię tak szybko biura podróży, bo Itaka radzi sobie doskonale z organizacją i nigdy nie byłam niezadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak wolę spędzać wakacje u nas nad polskim morzem. W tamtym roku byliśmy w Ustce i w tym znowu się tam wybieramy. Bardzo piękne miejsce, polecam każdemu kto chce się zrelaksować :) No, a jeżeli chodzi o hotel, to my zatrzymaliśmy się w Grand Lubicz. Bardzo dbają o gości, pokoje są w naprawdę wysokim standardzie, no i jedzenie było pyszne. Poza tym można korzystać z różnych atrakcji jak chociażby aquapark, gdzie nasze dzieci spędzały połowę dnia :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze wyjeżdżając na wakacje zagraniczne kupuje dodatkowe ubezpieczenie. Aby ułatwić sobie wybór to korzystam z porównywarki kioskpolis gdzie wpisując kod PLICE dostałem podczas ostatniego zakupu zniżkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze wyjeżdżając na wakacje zagraniczne kupuje dodatkowe ubezpieczenie. Aby ułatwić sobie wybór to korzystam z porównywarki kioskpolis gdzie wpisując kod PLICE dostałem podczas ostatniego zakupu zniżkę.
 Ile procent jest tej zniżki? Jet to jescze aktualne? Jak wygląda cały proces?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze wyjeżdżając na wakacje zagraniczne kupuje dodatkowe ubezpieczenie. Aby ułatwić sobie wybór to korzystam z porównywarki kioskpolis gdzie wpisując kod PLICE dostałem podczas ostatniego zakupu zniżkę.
Ile procent jest tej zniżki? Jet to jescze aktualne? Jak wygląda cały proces?
 To zależy od ubezpieczenia, ja jak miałam ubezpieczenie w generali dostałam 10% zniżki na ubezpieczenie. Na stronie porównywarki musisz wypełnić formularz, nastepnie pojawią Ci sie rozne opcje ubezpieczeń do wyboru. Wrazie problemów możesz skorzystać z porady konsultanta. Za wszystko płacisz przez internet. Szybko i wygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wybrałam pobyt w miejscowości Alanya bo znalazłam fajną ofertę na Konsorcjum , ale dopiero na październik :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze wyjeżdżając na wakacje zagraniczne kupuje dodatkowe ubezpieczenie. Aby ułatwić sobie wybór to korzystam z porównywarki kioskpolis gdzie wpisując kod PLICE dostałem podczas ostatniego zakupu zniżkę.
Ile procent jest tej zniżki? Jet to jescze aktualne? Jak wygląda cały proces?
To zależy od ubezpieczenia, ja jak miałam ubezpieczenie w generali dostałam 10% zniżki na ubezpieczenie. Na stronie porównywarki musisz wypełnić formularz, nastepnie pojawią Ci sie rozne opcje ubezpieczeń do wyboru. Wrazie problemów możesz skorzystać z porady konsultanta. Za wszystko płacisz przez internet. Szybko i wygodnie.
 Dzięki za informację oraz pomoc:) Skozystałam z tej promki i też kupiła polisę na KioskuPolis. Potwierdzam, że wszystko przebiegło sprawnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli już gdzies jechać to tylko z biurem Itaka. porządne i zorganizowane, nie to co "konkurencja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też korzystam z KioskuPolis, bardzo fajna porównywarka:) W tym roku uderzam do Afryki, już nie mogę się doczekać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku własnie wybieramy się do Turcji w podróż poslubną :) nasz wybór padł na hotel Starlight Resort, bo to taka okazja, że można sobie pozwolić na luksus :D cudna plaża przy hotelu i aquapark zwłaszcza nas przekonaly :D lecim z Rainbow, już za miesiąc i nie moge sie doczekać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turcja ciekawa, ale ja w tym roku postawiłam na Malediwy z Konsorcjum bo były w bardzo atrakcyjnej cenie i były to wakacje marzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wakacje nie są dobre? Zawsze warto wyjeżdżać, podróże kształcą. A jeszcze teraz naprawdę tanieją. Np. Itaka ma świetne promocje na egzotykę zimową. Dzisiaj sprawdzałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turcja jest całkiem fajna ale ja osobiście najbardziej polecam Izrael, który mnie zachwycił. Byłam na wycieczce objazdowej Mozaika Izraela z Konsorcjum i była to jedna z lepszych wycieczek na jakich byłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wybieram się na objazdówkę Smak Orientu i zamierzam wrócic z cudnymi zdjeciami z Kapadocji :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieram sie do Turcji do hotelu WATERWORLD BELEK, z polskimi amiacjami dla dzieci, ktos moze byl albo tez sie wybiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...