Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk do wojewodów: Musimy być gotowi na rosyjskie prowokacje (wideo)

Utworzony przez WIELKA POLSKA, 17 marca 2014 r. o 21:15
Niech tylko jakiś burknie do mnie to nokautuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymaj wielkopolski ziomalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwi mnie postawa premiera,ktory zgnoił Polskę ,a zajmuje się Ukrainą podczas gdy ta ostatnia tego nie chce.Wywiózł pieniądze z Polski dla ratowania budżetów  Grecko -Hiszpańskich ,a dla polskiego emeryta brak na waloryzację najniższj w Europie emerytury.To jest zdrajca interesów narodowych.Wysługuje się Niemcom,a Ci ostatni sprzedali kilka dni temu Rosjanom naszą ropę i gaz.I to ma być premier polskiego rządu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martwi mnie postawa premiera,ktory zgnoił Polskę ,a zajmuje się Ukrainą podczas gdy ta ostatnia tego nie chce.Wywiózł pieniądze z Polski dla ratowania budżetów  Grecko -Hiszpańskich ,a dla polskiego emeryta brak na waloryzację najniższj w Europie emerytury.To jest zdrajca interesów narodowych.Wysługuje się Niemcom,a Ci ostatni sprzedali kilka dni temu Rosjanom naszą ropę i gaz.I to ma być premier polskiego rządu?????
Musi odejść,tak dalej być nie może !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko jakiś burknie do mnie to nokautuje !
Uważaj ty z tzw. Wielkiej Polski(której nikt nie chce oprócz ciebie) żeby ciebie nie znokautowali. Idioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tffusek zaczyna trzęść portkami . Rosja może poprosić, jak kiedyś w latach 90 tych o autostradę pomiędzy Prusami a Bialorusią. Wtedy to Nasz Minister spraw zagranicznych - chyba Skubiszewski odpowiedział " juz kiedyś w historii był jeden ch chcial autostrady i byla II Wojna Swiatowa" na to minister rosyjski odpowiedziłą, ze to był żart i przeprasza. Pytanie : co wymyśla Tfusek i Ratek jak dostaną taką propozycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tffusek zaczyna trzęść portkami . Rosja może poprosić, jak kiedyś w latach 90 tych o autostradę pomiędzy Prusami a Bialorusią. Wtedy to Nasz Minister spraw zagranicznych - chyba Skubiszewski odpowiedział " juz kiedyś w historii był jeden ch chcial autostrady i byla II Wojna Swiatowa" na to minister rosyjski odpowiedziłą, ze to był żart i przeprasza. Pytanie : co wymyśla Tfusek i Ratek jak dostaną taką propozycję?
Myślę że  zesra ją  się w pory, ale  BANAN  też jak ten bękart Stalina upomni się o Alaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią to co zwykle, dzielą skłócą społeczeństwo. Tak było w okresie między wojennym, tak było wcześniej. Musicie w końcu zrozumieć, że aby być silnym państwem trzeba być razem. youtube.com/watch?v=jL4G9vQjVOA   Myk polega na tym, że oni mają od dawna partie u nas pozakładane SLD i od niedawna paligłupy. Pozatym dywersantów u nas mnogo.  Nie dajcie się prowokować włączcie myślenie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek to agent, tak jak Kwach obaj szkoleni przez obcych mocodawców. Najlepsze jest to, że nawet najwiekszą POrażke czy kompromitację głoszą jako sukces...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek to agent, tak jak Kwach obaj szkoleni przez obcych mocodawców. Najlepsze jest to, że nawet najwiekszą POrażke czy kompromitację głoszą jako sukces...
Tak ale jeden Mosadu a drugi to pachołek Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...