Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk: Nie nadużywam prawa do urlopu

Utworzony przez ixifixi, 18 stycznia 2012 r. o 16:21
wrocil jak tylko mu pojarowcy przygotowali sprytna gadke. byle nie kojarzono go z negatywnymi wydarzeniami w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inteligentny chłop, nie to co kartofle z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej jego "gatce" (w każdej) on zawsze jest dobry a PIS jak zwykle zły, ...w kampani wyborczej też byłeś dobry. Ci co głosowali na Pana Tuska dali się otumanić jego dobrem które miał wnosić w Polskie granice, a wyszło jak wyszło, zobaczymy co będzie dalej czy przyznacie się do własnego błedu w głosowaniu na nie go czy będziemy mogli razem wspólnie cieszyć się silną Polską. Tylko za tzw. niepowodzenie przypłacimy my, nasze dzieci i ich dzieci, ale też wasi dziadkowie/pra.. bo nie poto umierali by Tusk to zniszczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
inteligentny chłop, nie to co kartofle z pisu
ŻYDOKOMUNISTA,wysprzeda cała Polskę. CZERWONY PACHOŁEK MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
inteligentny chłop, nie to co kartofle z pisu
ja, ja WERMACHT ist de best,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na spokojnie wygląda to tak - J.K. był premierem od 14.07.2006 do 16.11.2007. Za ten okres należało mu się 35 dni urlopu. Wg D.T. w 2007 był 17 dni na urlopie a za 18 dni otrzymał ekwiwalent. To upoważnia do wniosku, że w okresie bycia premierem J.K. był średnio 1 dzień w miesiącu na urlopie, co daje 5,5 dni urlopu za 2006 i 11,5 dni za 2007. Tyle fakty ,ale czapki z głów za PR i dokopanie J.K. na oczach milionów choć mam wątpliwości, czy D.T. wie ile wynosi urlop w Polsce za rok pracy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...