Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk przeprosił za Palikota

Utworzony przez epoka 21, 13 stycznia 2009 r. o 17:25
PALIKOT to twarz PO jego wypowiedzi sa WOLA PLATFORMY Tusk sam z Nowakiem ustalają teksty PALKOTOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Tusk przeprasza w imieniu Palikota? Palikot jest ubezwłasnowolniony i sam nie stanowi o sobie, tylko prawny opiekun - wiadomo kto i co - mówi "w jego imieniu". Poprawnie politycznie i prywatnie byłoby, gdyby Tusk powiedział: Przepraszam za Palikota. Tak mi się wydaje. A co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytajnik napisał:
Dlaczego Tusk przeprasza w imieniu Palikota? Palikot jest ubezwłasnowolniony i sam nie stanowi o sobie, tylko prawny opiekun - wiadomo kto i co - mówi "w jego imieniu". Poprawnie politycznie i prywatnie byłoby, gdyby Tusk powiedział: Przepraszam za Palikota. Tak mi się wydaje. A co wy na to?
To są gierki PO-tzw: ,,pic na wodę". Ciągle ktoś przeprasza w imieniu Palikota, a ten dalej błaznuje i będzie błaznował. Nie wierzę, że po naganie radykalnie zmieni się na lepsze...PO co te głupie zagrywki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysza napisał:
To są gierki PO-tzw: ,,pic na wodę". Ciągle ktoś przeprasza w imieniu Palikota, a ten dalej błaznuje i będzie błaznował. Nie wierzę, że po naganie radykalnie zmieni się na lepsze...PO co te głupie zagrywki?
Moje pytania były z rodzaju "zaczepne". Jestem tego zdania co ty. Ale przygotuj się, bo zaraz posypie się lawina inwektyw w naszym kierunku - n.p. pisuary się obudzily. U nas w kraju "demokracja" i "wolność słowa" dotyczy tylko zwolenników PO. A juz nie do zaakceptowania jest stan, że ktoś może nie być zwolennikiem jakiejkolwiek partii, a jego komentarze są calkowicie obiektywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...