Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twierdza Modlin sprzedana za 18 mln złotych (wideo)

Utworzony przez Lik, 12 sierpnia 2013 r. o 18:06
Sprzedano zabytkowy obiekt razem  z gruntem po średniej cenie  ok 31 zł za m2 gruntu! Deweloper zrobił świetny interes !!! A te 18 mln zł wystarczy na emerytury dla kilku  "zasłużonych i zaprawionych w boju" kapelanów wojskowych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam taki paszkwil to się wstydzę ze jestem Polakiem. Sprzedajemy zabytek za 10 % ceny wywoławczej a minister ogłasza sukces AMW. Wstyd i hańba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam taki paszkwil to się wstydzę ze jestem Polakiem. Sprzedajemy zabytek za 10 % ceny wywoławczej a minister ogłasza sukces AMW. Wstyd i hańba !!!
Jak żyd,żydowi sprzedaje wtedy tak się dzieje. To jest '' ZŁOTY INTERES "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest mi po prostu wstyd - niedługo będzie jak mówił Kononowicz "... nie będzie niczego ..." mentalna i intelektualna pustynia - "Naród bez przeszłości - jest narodem bez przyszłość"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba , za te kilkanaście mln zł Gawrona dokończymy  ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...