Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twój pomysł na sklep internetowy

Utworzony przez majjkaa59, 23 kwietnia 2015 r. o 17:09
:)
Ostatnio edytowany 27 kwietnia 2015 r. o 20:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad handlowaniem w necie. Zaczynam szukać info o tym jak ruszyć i jak otworzyć sklep internetowy. Czytałam ten artykuł shopelo.pl/jak-otworzyc-sklep-internetowy.php i wydaje się to być spoko opcją. Mam dotąd jakiś projekt na biznes, chyba ok, tylko jeszcze się zastanawiam. Myślicie, że warto się wahać? Jestem pełna wdzięczności za opinie, bo właśnie zaczynam ogarniać ten etap, a tę firmę wysłali mi przyjaciele. Wyszukiwałam w sieci i opinie są pozytywne, tylko chcę się w dalszym ciągu trochę więcej dowiedzieć, bo jednak założenie swojego sklepu to duży krok. Ktokolwiek z Was kojarzy oraz zechce trochę opowiedzieć? Dzięki za odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...