Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące pozwów o węglowe deputaty

Utworzony przez old-men-fsc, 5 grudnia 2014 r. o 09:17
Gdy upadała fabryka Daewoo w Lublinie, pracownicy i ja w tej liczbie, dla ratowania zakładu pracy, czyli naszego bytu, zgodzili się na bezpłatne urlopy ale i tak najczęściej przychodzili do pracy. W tym samym czasie w Warszawie górnicy kijami bejsbolowymi wywalczyli sobie kontynuację preferencyjnych świadczeń emerytalnych. Rząd się ugiął, kopalniom po raz kolejny zrobiono potężną transfuzję, i tak się dzieje do dziś. Przy kłopotach Daewoo Warszawka palcem nie kiwnęła,  śladu po Fabryce już większego nie ma, 5-6 tysięcy ludzi poszło na bruk, (bo trzeba liczyć i filie) a górnicy po staremu pałują, protestują i wygrywają. Górnik na emeryturze ma coś 4y tony węgla deputatu, a jakby umarł to żona "dziedziczy" ten deputat, a to już jest wymierna korzyść, bo sprzedają "asygnaty" po 600-700 zł za tonę, bo nawet jak sam w piecu pali, to potrzebuje 1 tonę węgla, nie cztery.   No i tak się zastanawiam kto i kiedy był mądry albo głupi ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy upadała fabryka Daewoo w Lublinie, pracownicy i ja w tej liczbie, dla ratowania zakładu pracy, czyli naszego bytu, zgodzili się na bezpłatne urlopy ale i tak najczęściej przychodzili do pracy. W tym samym czasie w Warszawie górnicy kijami bejsbolowymi wywalczyli sobie kontynuację preferencyjnych świadczeń emerytalnych. Rząd się ugiął, kopalniom po raz kolejny zrobiono potężną transfuzję, i tak się dzieje do dziś. Przy kłopotach Daewoo Warszawka palcem nie kiwnęła,  śladu po Fabryce już większego nie ma, 5-6 tysięcy ludzi poszło na bruk, (bo trzeba liczyć i filie) a górnicy po staremu pałują, protestują i wygrywają. Górnik na emeryturze ma coś 4y tony węgla deputatu, a jakby umarł to żona "dziedziczy" ten deputat, a to już jest wymierna korzyść, bo sprzedają "asygnaty" po 600-700 zł za tonę, bo nawet jak sam w piecu pali, to potrzebuje 1 tonę węgla, nie cztery.   No i tak się zastanawiam kto i kiedy był mądry albo głupi ? ?
Nie było wtedy  bejsboli w sklepie z bejsbolami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy upadała fabryka Daewoo w Lublinie, pracownicy i ja w tej liczbie, dla ratowania zakładu pracy, czyli naszego bytu, zgodzili się na bezpłatne urlopy ale i tak najczęściej przychodzili do pracy. W tym samym czasie w Warszawie górnicy kijami bejsbolowymi wywalczyli sobie kontynuację preferencyjnych świadczeń emerytalnych. Rząd się ugiął, kopalniom po raz kolejny zrobiono potężną transfuzję, i tak się dzieje do dziś. Przy kłopotach Daewoo Warszawka palcem nie kiwnęła,  śladu po Fabryce już większego nie ma, 5-6 tysięcy ludzi poszło na bruk, (bo trzeba liczyć i filie) a górnicy po staremu pałują, protestują i wygrywają. Górnik na emeryturze ma coś 4y tony węgla deputatu, a jakby umarł to żona "dziedziczy" ten deputat, a to już jest wymierna korzyść, bo sprzedają "asygnaty" po 600-700 zł za tonę, bo nawet jak sam w piecu pali, to potrzebuje 1 tonę węgla, nie cztery.   No i tak się zastanawiam kto i kiedy był mądry albo głupi ? ?
13 grudnia zapraszamy !!!!  jak tylko komucho-POjeby nie wprowadzą STANU WOJENNEGO,to odbierzesz sobie wszystko,nawet z procentami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypłacać deputat w naturze do odbioru we własnym zakresie! Węgiel na hałdach przecież leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypłacać deputat w naturze do odbioru we własnym zakresie! Węgiel na hałdach przecież leży.
Ruski leży !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 grudnia zapraszamy !!!!  jak tylko komucho-POjeby nie wprowadzą STANU WOJENNEGO,to odbierzesz sobie wszystko,nawet z procentami .
idź się synu powieś, masz problem z głową, musieli cię upuścić za młodu ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować w końcu ta kartę górnika i inne karty w tym kraju. Emeryci górniczy bez pzresadny zcego na nich mam płacić. Emeryturę i tak ma dużą i w wieku 40 kilku lat spierd... na wolne za nasze pieniądze. Do roboty z nimi i konicznie przywileje odebrać. Nikt im w kopalniach pracowac nie kazał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo z tego socjalistycznego grajdołka wyjadą wszyscy młodzi ludzie. Nie ma pieniędzy dla zwykłych emerytów, którzy muszą zapierd.... do 67 roku życia, ale jakimś cudem za rządów PO, PIS, SLD znajdowały się pieniądze na : dotacja Stoczni Gdańskiej-700 milionów złotych, Możejki które teraz nikt nie chce kupić -3,2 miliarda dolarów, dotacja do LOT- 1 miliard złotych ( ostatnie 6 lat dług wzrósł do ponad 4 miliardów złotych), górnictwo i inne uprzywilejowane święte krowy- 30 miliardów rocznie, administracja- 100 miliardów i tak można wymieniać bez końca.Ukrainski górnik zarabia 500 euro miesięcznie przy większej wydajności niż polski. Górnicy piszą, że na górnictwo nałożonych jest ponad 40 rożnych podatków ale jakoś do tej pory nie przeszkadzało im glosować na tych co te podatki nakładali czyli PO, SLD, PIS, PSL i reszta socjalistycznej bandy. Jesteście hipokrytami panowie górnicy. Pamiętam jak parę lat temu siłą zajęliście budynek Kompani Węglowej bandycku żądając aby Kompania Węglowa podzieliła się z wami zyskiem, a dzisiaj skomlecie, że węgiel się nie sprzedaje i podatki wysokie. Może powiem tak jak wasz guru towarzysz Gierek '' Pomożecie'' a odpowiedz powinna brzmieć ''Pomożemy'' i proponuję panowie górnicy zrobić teraz zrzutkę i pomóc swojemu zakładowi pracy a nie tylko drzeć japy ''Dajcie, bo nam się należy''. Zanotowałem wasze argumenty, a mianowicie: zjedz na dół, trzeba było zatrudnić się na kopalni, mamy ciężką pracę i młodo umieramy to się nam należy, każdego dnia mogę nie wyjechać na powierzchnię, choruje na pylicę, odebrać prezesom itd itd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to widać, gdzie jest najwięcej pasożytów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować w końcu ta kartę górnika i inne karty w tym kraju. Emeryci górniczy bez pzresadny zcego na nich mam płacić. Emeryturę i tak ma dużą i w wieku 40 kilku lat spierd... na wolne za nasze pieniądze. Do roboty z nimi i konicznie przywileje odebrać. Nikt im w kopalniach pracowac nie kazał.
  Zgadzam się w 100%. Czy piekarz po przejściu na emeryturę do końca życia ma pieczywo za darmo? Czy przetwórca owoców za darmo dostaje dżemy do śmierci??? DOŚĆ TEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za likwidacją wszelkich kart.Wystarczy,że na emeryturę przechodzą np. w wieku 45 lat. Ja musiałem na budowie zap,,,ć do 65+. Deputatów nie mam żadnych dzisiaj. Pewnie zaraz ktoś mądry i bohaterski napisze,że trzeba było... do kopalni,na milicjanta..itd..Kraj,państwo to nie tylko te uprzywilejowane św. krowy.Każdy (prawie) na swoim fizycznym stanowisku ryzykuje swoim zdrowiem,życiem i nie tylko swoim.W ciągu 25 lat pracy za kółkiem zdarzało mi się zasypiać za kierownicą.Na szczęście moje i innych uczestników dróg bezkolizyjnie.Tego uczucia (obudzenia) nie życzę nikomu.Oczywiście praca,trasa 7 dni w tygodniu,24 godz. na dobę i nie za takie wynagrodzenie jak górnicy,czy policjanty.Tak zdrowie nie pozwalało i lekarz to pozostała mi budowa-na koniec.Zapier..m na was pasożyty,a dzisiaj przez was mam niską emerkę,bo wam się należy więcej.To taka ta demokracja????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź się synu powieś, masz problem z głową, musieli cię upuścić za młodu ..
O czym ty piszesz !!!  komunistyczna świnio !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...