Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ucho Prezesa 12 za darmo na YouTube. Donald dzwoni do prezesa w odcinku "27:1"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2017 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Kolejny spot reklamowy? - znaczy wybory nadchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znakomity serial i naprawdę jednak z najinteligentniejszych satyr politycznych w ostatnich latach! skoro jest darmowy, czy panowie górski i cieślak dostają zapłatę za tak kapitalną robotę? ***questus.pl/blog/ucho-prezesa-jak-na-nim-zarobic/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Narodzie powiesz na to ? Na kogo zagłosujesz ? A może przeciw Komu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I co Narodzie powiesz na to ? Na kogo zagłosujesz ? A może przeciw Komu ???
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dalej stawiam na PiS- a co nie można??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy odcinek był w sejmie w piątek 7.o4.2017 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIO GÓRSKI SIĘ SPRZEDAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż strach pytać socjologa, kto jest targetem dla tych marnych wypocin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak premier Anglii wracała z negocjacji, a szkopskie gazetki naigrywały się z niej, to parlamentarzyści brytyjscy bili jej brawa. A co robi opozycja u nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górski szczerze (albo i nie) o swoim produkcie: "Chciałem przede wszystkim zrobić serial, który będzie śmieszny i oglądany. Nie wiem, jak jest naprawdę, i szczerze mówiąc, mam to w nosie. Ignoruję te uwagi, bo gdybym się nimi przejmował, tobym oszalał. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno reklamowane na siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Górski nie lepiej byłoby kręcić serial o tym co się dzieje w Unii Europejskiej? Donald jako szef Rady Europejskiej, Wójcik jako jego przyd..pas Graś, miejsce wśród artystów kabaretowych dla Schulza, Junckera też by się znalazło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, to coś jest baaaaaaaaaaaardzo słabe, humor grubo ciosany. Spodziewałem się po Robercie Górskim znacznie lepszego poziomu. Ale jako pocieszenie dla lemingów i ich rechotu może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, boli, boli pisiorów, że oni nic takiego nie wymyslili! Może dodać troche wulgaryzmów, bo to wam by sie podobało, tylko takie teksty rozumiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...