![]() |
Co by tu jeszcze spiepr... POlska w ruinie.
|
![]() |
Wreszcie czytelne zasady pobierania przez państwo podatków. Udana reforma. Dla KAS. Bo normalny człowiek nie ogarnie tego tak samo jak twórcy. Radosna twórczość ku zadowoleniu faceta który zakłada zegarek do góry nogami, ma dwie lewe nogi i oszczędności wkłada do materaca. PiS z wami i waszymi ulgami.
|
![]() |
świetnie jak zwykle. Szumna nazwa Polski Ład sugeruje że wprowadzane zmiany mają być proste czytelne, być może nawet sprawiedliwe... tymczasem coraz więcej zawiłości, wykluczeń, zastrzeżeń... słowem adekwatna nazwa dlawprowadzanych zmian Polski Burdel
|
![]() |
Nie wiem ile trzeba tłumaczyć kretynom, ręce opadają ... A nauczyciele, grupa aspirująca do "ynteligencji", w głupocie przechodzą już sami siebie. Wiedziałem, że to zgraja ciołków po pedagogice i jakiś śmiesznych studiach ale tu mnie zaskoczyli. Swoją drogą ciekawa rzecz wszyscy narzekają na zarobki a teraz twierdzą, że stracą ... a stracą ci którzy zarabiają powyżej 11 tys miesięcznie brutto. Więc jak to jest.
|
|
|
![]() |
Wreszcie czytelne zasady pobierania przez państwo podatków. Udana reforma. Dla KAS. Bo normalny człowiek nie ogarnie tego tak samo jak twórcy. Radosna twórczość ku zadowoleniu faceta który zakłada zegarek do góry nogami, ma dwie lewe nogi i oszczędności wkłada do materaca. PiS z wami i waszymi ulgami.Każdy może pisać na tym forum,ale nie każdy jest w stanie pisać mądrze i merytorycznie . Niestety twoja pisanina wynikająca z przemożnej chęci dokopania obecnemu rządowi nie jest poparta nawet ułamkiem wiedzy.Przykład swojej merytorycznej wiedzy zaprezentowałeś w żenującym poście prezentując zegarek. Nie dziwię się ,bo na wiecej cię nie stać. Redachtor i wypowiadajaca się ,,fachowo" księgowa twierdzą że skorzystanie z ulgi dla klasy sredniej a potem w przypadku jej przekroczenia konieczność dopłaty w PIT w rozliczeniu rocznym to niemiła niespodzianka. Zapewna nie jest miła dopłata zamiast zwrotu , niemniej w przypadku wysokiej inflacji warto chyba zaciągnać nieoprocentowany kredyt w wysokości 5 100,00 zeta a potem oddać po pół roku bez płatności odsetek. Peło z tobą,twoją wylewaną zółcią i pisanymi bredniami. |

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.