Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Upadło biuro podróży Selectours z Warszawy

Utworzony przez GOŚĆ, 15 września 2010 r. o 09:45
Wszyscy poszkodwani mogą uzyskać pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczalni pod numerem (16) 670 85 35 lub 510 476 955. UBEZPIECZYCIEL MA OBOWIĄZEK WYPŁCIĆ ODSZKODOWANIE W 30 DNI OD ZGŁOSZENIA SZKODY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma wyglądać ta pomoc?? Ile % to kosztuje?? bo jestem własnie takim klientem.. Przedstawiciel Signal Iduna powiedział, że prawie na pewno nie dostaniemy całej kasy i że to potrwa kilka miesięcy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wakacje mieli popsute, niestety coraz więcej biur ma długi przez co stoi na granicy bankructwa. Żeby ustrzec się przed podobnym zdarzeniem będąc na wakacjach warto sprawdzić wcześniej jak finansowo stoi biuro podróży, mi w tym pomaga verdict, lepiej być przezornym niż spędzić wakacje na walizkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nadeszły takie czasy, że wakacje można rezerwować tylko u naprawdę sprawdzonych operatorów. Ja od lat korzystam ze strony www.time4travel.pl. Mają podpisane umowy tylko z solidnymi biurami i ciężko się na nich naciąć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wakacje mieli popsute, niestety coraz więcej biur ma długi przez co stoi na granicy bankructwa. Żeby ustrzec się przed podobnym zdarzeniem będąc na wakacjach warto sprawdzić wcześniej jak finansowo stoi biuro podróży, mi w tym pomaga verdict, lepiej być przezornym niż spędzić wakacje na walizkach.
Wszystko niestety upada !!!!  tusk musi odejść,dawniej tego nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wakacje mieli popsute, niestety coraz więcej biur ma długi przez co stoi na granicy bankructwa. Żeby ustrzec się przed podobnym zdarzeniem będąc na wakacjach warto sprawdzić wcześniej jak finansowo stoi biuro podróży, mi w tym pomaga verdict, lepiej być przezornym niż spędzić wakacje na walizkach.
Wszystko niestety upada !!!!  tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem bezpieczniejszą opcją jest organizacja wakacji na tzw. "własną rękę". Można poszukać ciekawych ofert w sieci, np. na WakacyjnyPirat.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...