Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Imię powinno być dwu- lub trzysylabowe, najlepiej tradycyjne słowiańskie z sufixem -sław, -mir, greckie lub te najpopularniejsze z romańskiej i germańskiej kultury. Wiliam? Jest Wilhelm. Dla mnie juz takie imię jak Korneliusz jest pretensjonalne, a co dopiero jakaś Nutella, czy Wiedzimir...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że patusów-rodziców ponosi fantazja. Zmieńcie dilera albo przestańcie walić tyle gazu. Szkoda, że was rodzice nie nazwali d.bilami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy rodzice powinni mieć ustawowy zakaz posiadania dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiedzimin" - nie dość, że to nie imię to jeszcze z błędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze na pewne imiona nachodzi moda.Sto lat temu były Stasie, Władzie,Bronie,Marianny.Potem przyszły Krysie, Danki, Anie.Mijal czas a tu Beaty, Agnieszki,Iwonki.Dzisiaj co druga dziewczynka to Julka,dalej Maja,Lenka.Moze należy wrócić do naszych starszych, zapomnianych imion? Ja mam wnuczkę Michalinę.No co, nie piękne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze można zrozumieć Sofija, bo może mieć rodzica obcokrajowca,m ale Horyw czy Malina?! Jak ktoś mógł pozowlić na nadanie takich imion? A już Alp i Wiedzimin nadają rodzice, którzy chcą być na topie teraz, gdy popularny jest serial "Wiedźmin". Nadmienię, że wiedźmin to nazwa fachu zabójców potworów, a Alp... to jeden z gatunków wampira, z którym owi wiedźmini walczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci rodzice nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę mogą wyrządzić własnemu dziecku. Czy oni kochają naprawdę swoje dzieci, czy zaślepił ich własny egoizm? Myślę, że to drugie, a dziecko jest dla nich zabawką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajans teź nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci rodzice powinni zacząć od siebie i zmienić imiona najpierw samym sobie, co jest przecież możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiedźmin przeszedł :P Pipa to z kolei chyba angielskie imię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pipa to zdrobnienie od Philippa. W polsczyźnie raczej średnio fortunnie się kojarzy. Bynajmniej nie z chińską lutnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najpiekniejsze imie moim zdaniem to Jaśmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne i popieram takie imiona dla dziewczynek, a przede wszystkim dlatego że mam córeczke Michalinkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POJEBY Na takie sobie niech zmienią hurtem ci tzw rodzice od " Niektórzy chcieli pójść zbyt daleko ze swoją fantazją, która po prostu zderzyła się z urzędniczą rzeczywistością. Dzieci nie będą więc nazywać się: Joint, Koka, Pipa, Nutella, Rambo, Nirvana czy Batman. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadajcie swym dzieciom jeszcze takie imiona: dupa. Ch...j, pojeb, dojeb, cippa, psitta, imbecylilian, debiliam, I inne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pipa to zdrobnienie od Philippa. W polsczyźnie raczej średnio fortunnie się kojarzy. Bynajmniej nie z chińską lutnią.
 A nie może być Filipina?  Normalna żeńska wersja zwykłego imienia Filip.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpopularniejsze imię to Jan? A Jarosław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malina może być, Róża moę być ale może też być Wacek, przecież niektórzy lubią owoce inni kwiaty a jeszcze inne wacki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Brajany i Dżesiki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...