Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urządził strajk głodowy pod urzędem i zmarł

Utworzony przez Kumaty bolek, 5 lipca 2010 o 19:07
Bardzo go szkoda, widać że był bardzo zdeterminowany do końca. Ale sądząc po jego obliczu JEST TO OSOBA MOCNO STRARSZA winien zatem otrzymywać emeryturę bez niczyjej łaski a co najwyżej rentę. Ale według opisu w gazecie żył z zasiłku. Emeryturę otrzymują ci co pracowali przez wiele lat i emerytura może skromna ale jakoś się da żyć. Zatem ten Pan jak pracował emerytura mu się należy, a jak się lenił emerytura mu się nie należy. Zatem dlaczego ja mam dopłacać do lenia. Jak żył tak ma. Szkoda go jako człowieka ale nie żałuję jako lenia, ma na co zasłużył. Nic nie dał innym ale sam dużo żądał, już po tym widać lenia. Teraz wiele leniów wyciąga łapy po pieniądze które im się nie należą, chcą abym ja im dopłacał ze swoich oszczędności które odk ladałem przez 40 lat (tyle pracuję i jeszcze nie mam emerytury - bo nie ten wiek). Dlaczego mam dopłacać do lenia, który nie przepracował nawet 5 lat - żył z zasiłków tam są tacy co nawet 5 lat nie przeprawcowali bo dopiero po 5 latach pracy można otrzymać rentę.
0
Przykro mi z tego powodu, gdzie MOPS był ? PS MY MAMY RZĄDY JUŻ W CALEJ POLSCE PO teraz wszyscy będziemy umierać z głodu.
0
Mógł napaść na bank... potem by go zamknęli i by miał ZA DARMO: - wyżywienie 3x - nocleg - lekarza - telewizje - siłownie - dach nad głową - ocieplane pomieszczenie - możliwość umycia się (wodę) - prąd (światło) Lepiej od zwykłych ludzi mają przestępcy w więzieniach.... tak powinno być do hu...ja ?
0
Bez przesady.Polska to nie Ameryka i jeszcze długo nie będzie. Ten Pan chciał tego na co my wszyscy musimy zapracować i jeszcze płacimy podatki aby starczyło dla tego Pana.
0
Malkom napisał:
Bez przesady.Polska to nie Ameryka i jeszcze długo nie będzie. Ten Pan chciał tego na co my wszyscy musimy zapracować i jeszcze płacimy podatki aby starczyło dla tego Pana.
Ten Pan chciał godnie żyć, dla pijaczków kasa jest z MOSPS-u , dla potrzebujących jej nie ma ... niestety w wiezieniu się lepiej żyje do roboty gnać gnojstwo , a nie pastwić się z moich podatków
0
LBN napisał:
Ten Pan chciał godnie żyć, dla pijaczków kasa jest z MOSPS-u , dla potrzebujących jej nie ma ... niestety w wiezieniu się lepiej żyje do roboty gnać gnojstwo , a nie pastwić się z moich podatków
Zdaje się że ten Pan od urodzenia tylko chciał godnie żyć i nie starczło mu czasu na to żeby zapraować na rentę czy emryture. Uważał, że mu "sie należy" Tacy są w kadej gminie czy mieście
0
Niestety będzie coraz gorzej, bogaci bogacą się coraz bardziej, a pozostali klepią biedę. MOPR to fikcja, kto jest w stanie utrzymać się z takiego zasiłku. Ja pracuję ponad 30 lat i zarabiam 1500 zł, a ZUS mi przysłał rozliczenie, że dostanę 900 zł emerytury. Czy to normalne??? Teraz niech wydłużą mi lata pracy i mają mnie z głowy, zamiast na emeryturę przejdę na cmentarz.
0
Hańba !!!! Od wielu lat rządzą nami ekonomiczni LUDOBÓJCY
0
Q-jebsko-POmorskie to bastion P.O. z 65% POparciem. Jak człowiek głosował na PiS to POzwolili mu sPOkojnie umrzeć. To i tak lepiej niż bycie dorżniętym czy ustrzelonym przez bojówki WSI=KGB czy januszka POlikota.
0
Malkom napisał:
Zdaje się że ten Pan od urodzenia tylko chciał godnie żyć i nie starczło mu czasu na to żeby zapraować na rentę czy emryture. Uważał, że mu "sie należy" Tacy są w kadej gminie czy mieście
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ? więc pomyśl zanim coś więcej napiszesz ! Nie piszę żeby się uskarżać ale abyś Ty wiedział jak i wielu innych żyjących w innych realiach że może być źle nawet bardzo źle nawet dla tak zaradnych jak Ty to tylko kwestia czasu i przypadku . Dlatego uważam że winę ponoszą WŁADZE niezależnie od tego jakiego szczebla ! nasz kraj Polska stał się bardzo nieprzychylny dla własnych obywateli bo każdy pisze mógł zarobić tylko gdzie ? skoro władze -politycy zlikwidowali wszystkie znaczące zakłady pracy kiedy ludzie młodzi z wykształceniem są bezrobotni więc pytam jakie szansę miał ten człowiek ???- i odpowiadam ,ŻADNYCH nawet gdyby chciał pomijam inne aspekty dlaczego tak się stało .Ale tak być nie powinno to faktycznie Rząd Rzeczypospolitej Polskiej Zamordował tego CZŁOWIEKA a ściślej ujmując urzędnicy ! i oto mamy Polskę za którą walczyli Polacy oddawali życie Polskę od wielu pokoleń za kraj gdzie życie ludzkie nie przedstawia dziś żadnej wartości dla urzędnika HAŃBA w końcu mamy XXI w. i środek europy . Na taką znieczulice nie ma żadnego usprawiedliwienia dla żadnego urzędnika a winni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności .
0
To pokazuje jaki jest w Polsce system emerytalny. Są ludzie którzy zapier***ali całe życie i mają 600 zł / m-c.... a polityk ma 15000 i mówi , że za takie psie pieniądze to trudno cokolwiek zdziałać.... i co? Czy nóż się sam nie otworzy człowiekowi w kieszeni? Gdzie są te pieniądze co je na emeryturę składali latami? Odpowiem - Państwo zajebało....
0
Kumaty bolek napisał:
Bardzo go szkoda, widać że był bardzo zdeterminowany do końca. Ale sądząc po jego obliczu JEST TO OSOBA MOCNO STRARSZA winien zatem otrzymywać emeryturę bez niczyjej łaski a co najwyżej rentę. Ale według opisu w gazecie żył z zasiłku. Emeryturę otrzymują ci co pracowali przez wiele lat i emerytura może skromna ale jakoś się da żyć. Zatem ten Pan jak pracował emerytura mu się należy, a jak się lenił emerytura mu się nie należy. Zatem dlaczego ja mam dopłacać do lenia. Jak żył tak ma. Szkoda go jako człowieka ale nie żałuję jako lenia, ma na co zasłużył. Nic nie dał innym ale sam dużo żądał, już po tym widać lenia. Teraz wiele leniów wyciąga łapy po pieniądze które im się nie należą, chcą abym ja im dopłacał ze swoich oszczędności które odk ladałem przez 40 lat (tyle pracuję i jeszcze nie mam emerytury - bo nie ten wiek). Dlaczego mam dopłacać do lenia, który nie przepracował nawet 5 lat - żył z zasiłków tam są tacy co nawet 5 lat nie przeprawcowali bo dopiero po 5 latach pracy można otrzymać rentę.
dlatego , żeby zwierzęta nie miały lepiej
0
Teraz takich przypadkow bedzie wiecej. Niski przyrost naturalny robi swoje. W naszym kraju kasa rozchodzi sie niesamowicie i na emerytury zostaja grosze. To prawda niektorzy lepiej utrzymuja psy niz zyja ludzie z emerytur.
0
beduin napisał:
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ?
... ledwo na internet wystarcza
0
Brak słów. Przerażające. I pomyśleć, że żyjemy w świetlanym XXI wieku i takie rzeczy nadal się dzieją..
0
I pomyśleć ,że tzw.związek zawodowy "SOLIDARNOŚĆ "walczył o poszanowanie godności ludzkiej.Tylko chyba zmieniła się im definicja "człowiek".A swoją drogą gratuluję,że ponad 10 mln rodaków dało się wówczas wykołować!!!
0
beduin napisał:
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ? więc pomyśl zanim coś więcej napiszesz ! Nie piszę żeby się uskarżać ale abyś Ty wiedział jak i wielu innych żyjących w innych realiach że może być źle nawet bardzo źle nawet dla tak zaradnych jak Ty to tylko kwestia czasu i przypadku . Dlatego uważam że winę ponoszą WŁADZE niezależnie od tego jakiego szczebla ! nasz kraj Polska stał się bardzo nieprzychylny dla własnych obywateli bo każdy pisze mógł zarobić tylko gdzie ? skoro władze -politycy zlikwidowali wszystkie znaczące zakłady pracy kiedy ludzie młodzi z wykształceniem są bezrobotni więc pytam jakie szansę miał ten człowiek ???- i odpowiadam ,ŻADNYCH nawet gdyby chciał pomijam inne aspekty dlaczego tak się stało .Ale tak być nie powinno to faktycznie Rząd Rzeczypospolitej Polskiej Zamordował tego CZŁOWIEKA a ściślej ujmując urzędnicy ! i oto mamy Polskę za którą walczyli Polacy oddawali życie Polskę od wielu pokoleń za kraj gdzie życie ludzkie nie przedstawia dziś żadnej wartości dla urzędnika HAŃBA w końcu mamy XXI w. i środek europy . Na taką znieczulice nie ma żadnego usprawiedliwienia dla żadnego urzędnika a winni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności .
hańbą jest że tego nieroba i kryminalistę nie wyrzucono spod urzędu . Bardzo dobrze że zmarł .Nierób jeden i cwaniak.
0
crx napisał:
I pomyśleć ,że tzw.związek zawodowy "SOLIDARNOŚĆ "walczył o poszanowanie godności ludzkiej.Tylko chyba zmieniła się im definicja "człowiek".A swoją drogą gratuluję,że ponad 10 mln rodaków dało się wówczas wykołować!!!
właśnie przed chwilą słyszałam, że solidarność walczyła o byt, godności i poszanowanie człowieka. I co, owszem może i ten pan nie pracował, ale nie wiadomo dlaczego nie pracował, jak był chory ciężko to tak, bo każdy nawet od urodzenia obecnie jest już chory, ale ja zapier***am już 31 lat i mam aż 1500 zł netto, no i jak mam sama wyżyć, zrobić opłaty i życie, owszem przeżyję, kupuję ciuchy w lumpeksie, jedzenie po promocji, ale po po tylu latach pracy i żebym tak żyła. Nie mam odwagi odebrać sobie życia bo to i tak nic nie wpłynie na tą popier***oną solidarność, jedno czy kilka żyć w tą czy w tamtą to dla nich pikuś.
0
~Magda~ napisał:
hańbą jest że tego nieroba i kryminalistę nie wyrzucono spod urzędu . Bardzo dobrze że zmarł .Nierób jeden i cwaniak.
Brawo Magda to takie w stylu J.P.II zapomniałaś jeszcze dopisać, że przed śmiercią powinien zostać ukamieniowany, rozstrzelany, spalony na stosie itd. Czy jak ktoś nie ma pracy to już nie zasługuje na miano człowieka, czy jak ktoś siedział w więzieniu to też już nie jest człowiekiem??? To w takim razie co powiesz o marszałku Niesiołowskim i jego koledze, który jeszcze do niedawna był prokuratorem generalnym, przecież kiedyś napadli na sklep i siedzieli za to w więzieniu!!!. No jak taka ma być przyszła Polska z takimi poglądami młodych obywateli to może już czas najwyższy i mnie umierać, bo też siedziałem w więzieniu. I jeszcze jedno pytanie, czy uważasz, że rodzic który otrzymuje od państwa za całodobową opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem 520zł też jest cwaniaczkiem i pasożytem i jeżeli taki rodzic będzie protestował to też tak napiszesz??? Życzę Ci samych sukcesów w życiu i pewnie z taki myśleniem zajdziesz daleko, bo teraz tylko młodzi, zdrowi, silni i bogaci mają prawo do życia i do robienia kariery... Powodzenia.
0
henryk szczepanski napisał:
Brawo Magda to takie w stylu J.P.II zapomniałaś jeszcze dopisać, że przed śmiercią powinien zostać ukamieniowany, rozstrzelany, spalony na stosie itd. Czy jak ktoś nie ma pracy to już nie zasługuje na miano człowieka, czy jak ktoś siedział w więzieniu to też już nie jest człowiekiem??? To w takim razie co powiesz o marszałku Niesiołowskim i jego koledze, który jeszcze do niedawna był prokuratorem generalnym, przecież kiedyś napadli na sklep i siedzieli za to w więzieniu!!!. No jak taka ma być przyszła Polska z takimi poglądami młodych obywateli to może już czas najwyższy i mnie umierać, bo też siedziałem w więzieniu. I jeszcze jedno pytanie, czy uważasz, że rodzic który otrzymuje od państwa za całodobową opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem 520zł też jest cwaniaczkiem i pasożytem i jeżeli taki rodzic będzie protestował to też tak napiszesz??? Życzę Ci samych sukcesów w życiu i pewnie z taki myśleniem zajdziesz daleko, bo teraz tylko młodzi, zdrowi, silni i bogaci mają prawo do życia i do robienia kariery... Powodzenia.
jeżeli faktycznie nie pracował, obijał się to dobrze mu, ja aby mieć za co żyć to pracuję i h** mnie zastrzeli bo płacą mi jałmużnę, gdzie z opieki dostają mało co mniej za opier***anie się jak ja za pracę. A z tego widać, ze ten pan był starszy i że w czasie komuny była praca i mógł sobie zapracować i jeszcze odrobić za więzienie, bo też nie mam zamiaru kryminalistów utrzymywać. Ja pracuję i chcę uczciwego wynagrodzenia za pracę ... za pracę... a z zdrowymi ....obibokami precz......., pały i do roboty. Nalezy płacić godnie pracującym, aby mogli normalnie żyć jako pracując i jako emeryci, gdzie sobie zapracowali, bo kto by nie chcial mieć za darmo kupę forsy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.