Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urządził strajk głodowy pod urzędem i zmarł

Utworzony przez Kumaty bolek, 5 lipca 2010 r. o 19:07
Bardzo go szkoda, widać że był bardzo zdeterminowany do końca. Ale sądząc po jego obliczu JEST TO OSOBA MOCNO STRARSZA winien zatem otrzymywać emeryturę bez niczyjej łaski a co najwyżej rentę. Ale według opisu w gazecie żył z zasiłku. Emeryturę otrzymują ci co pracowali przez wiele lat i emerytura może skromna ale jakoś się da żyć. Zatem ten Pan jak pracował emerytura mu się należy, a jak się lenił emerytura mu się nie należy. Zatem dlaczego ja mam dopłacać do lenia. Jak żył tak ma. Szkoda go jako człowieka ale nie żałuję jako lenia, ma na co zasłużył. Nic nie dał innym ale sam dużo żądał, już po tym widać lenia. Teraz wiele leniów wyciąga łapy po pieniądze które im się nie należą, chcą abym ja im dopłacał ze swoich oszczędności które odk ladałem przez 40 lat (tyle pracuję i jeszcze nie mam emerytury - bo nie ten wiek). Dlaczego mam dopłacać do lenia, który nie przepracował nawet 5 lat - żył z zasiłków tam są tacy co nawet 5 lat nie przeprawcowali bo dopiero po 5 latach pracy można otrzymać rentę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi z tego powodu, gdzie MOPS był ? PS MY MAMY RZĄDY JUŻ W CALEJ POLSCE PO teraz wszyscy będziemy umierać z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł napaść na bank... potem by go zamknęli i by miał ZA DARMO: - wyżywienie 3x - nocleg - lekarza - telewizje - siłownie - dach nad głową - ocieplane pomieszczenie - możliwość umycia się (wodę) - prąd (światło) Lepiej od zwykłych ludzi mają przestępcy w więzieniach.... tak powinno być do hu...ja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady.Polska to nie Ameryka i jeszcze długo nie będzie. Ten Pan chciał tego na co my wszyscy musimy zapracować i jeszcze płacimy podatki aby starczyło dla tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
Bez przesady.Polska to nie Ameryka i jeszcze długo nie będzie. Ten Pan chciał tego na co my wszyscy musimy zapracować i jeszcze płacimy podatki aby starczyło dla tego Pana.
Ten Pan chciał godnie żyć, dla pijaczków kasa jest z MOSPS-u , dla potrzebujących jej nie ma ... niestety w wiezieniu się lepiej żyje do roboty gnać gnojstwo , a nie pastwić się z moich podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Ten Pan chciał godnie żyć, dla pijaczków kasa jest z MOSPS-u , dla potrzebujących jej nie ma ... niestety w wiezieniu się lepiej żyje do roboty gnać gnojstwo , a nie pastwić się z moich podatków
Zdaje się że ten Pan od urodzenia tylko chciał godnie żyć i nie starczło mu czasu na to żeby zapraować na rentę czy emryture. Uważał, że mu "sie należy" Tacy są w kadej gminie czy mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety będzie coraz gorzej, bogaci bogacą się coraz bardziej, a pozostali klepią biedę. MOPR to fikcja, kto jest w stanie utrzymać się z takiego zasiłku. Ja pracuję ponad 30 lat i zarabiam 1500 zł, a ZUS mi przysłał rozliczenie, że dostanę 900 zł emerytury. Czy to normalne??? Teraz niech wydłużą mi lata pracy i mają mnie z głowy, zamiast na emeryturę przejdę na cmentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba !!!! Od wielu lat rządzą nami ekonomiczni LUDOBÓJCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q-jebsko-POmorskie to bastion P.O. z 65% POparciem. Jak człowiek głosował na PiS to POzwolili mu sPOkojnie umrzeć. To i tak lepiej niż bycie dorżniętym czy ustrzelonym przez bojówki WSI=KGB czy januszka POlikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
Zdaje się że ten Pan od urodzenia tylko chciał godnie żyć i nie starczło mu czasu na to żeby zapraować na rentę czy emryture. Uważał, że mu "sie należy" Tacy są w kadej gminie czy mieście
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ? więc pomyśl zanim coś więcej napiszesz ! Nie piszę żeby się uskarżać ale abyś Ty wiedział jak i wielu innych żyjących w innych realiach że może być źle nawet bardzo źle nawet dla tak zaradnych jak Ty to tylko kwestia czasu i przypadku . Dlatego uważam że winę ponoszą WŁADZE niezależnie od tego jakiego szczebla ! nasz kraj Polska stał się bardzo nieprzychylny dla własnych obywateli bo każdy pisze mógł zarobić tylko gdzie ? skoro władze -politycy zlikwidowali wszystkie znaczące zakłady pracy kiedy ludzie młodzi z wykształceniem są bezrobotni więc pytam jakie szansę miał ten człowiek ???- i odpowiadam ,ŻADNYCH nawet gdyby chciał pomijam inne aspekty dlaczego tak się stało .Ale tak być nie powinno to faktycznie Rząd Rzeczypospolitej Polskiej Zamordował tego CZŁOWIEKA a ściślej ujmując urzędnicy ! i oto mamy Polskę za którą walczyli Polacy oddawali życie Polskę od wielu pokoleń za kraj gdzie życie ludzkie nie przedstawia dziś żadnej wartości dla urzędnika HAŃBA w końcu mamy XXI w. i środek europy . Na taką znieczulice nie ma żadnego usprawiedliwienia dla żadnego urzędnika a winni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokazuje jaki jest w Polsce system emerytalny. Są ludzie którzy zapier***ali całe życie i mają 600 zł / m-c.... a polityk ma 15000 i mówi , że za takie psie pieniądze to trudno cokolwiek zdziałać.... i co? Czy nóż się sam nie otworzy człowiekowi w kieszeni? Gdzie są te pieniądze co je na emeryturę składali latami? Odpowiem - Państwo zajebało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumaty bolek napisał:
Bardzo go szkoda, widać że był bardzo zdeterminowany do końca. Ale sądząc po jego obliczu JEST TO OSOBA MOCNO STRARSZA winien zatem otrzymywać emeryturę bez niczyjej łaski a co najwyżej rentę. Ale według opisu w gazecie żył z zasiłku. Emeryturę otrzymują ci co pracowali przez wiele lat i emerytura może skromna ale jakoś się da żyć. Zatem ten Pan jak pracował emerytura mu się należy, a jak się lenił emerytura mu się nie należy. Zatem dlaczego ja mam dopłacać do lenia. Jak żył tak ma. Szkoda go jako człowieka ale nie żałuję jako lenia, ma na co zasłużył. Nic nie dał innym ale sam dużo żądał, już po tym widać lenia. Teraz wiele leniów wyciąga łapy po pieniądze które im się nie należą, chcą abym ja im dopłacał ze swoich oszczędności które odk ladałem przez 40 lat (tyle pracuję i jeszcze nie mam emerytury - bo nie ten wiek). Dlaczego mam dopłacać do lenia, który nie przepracował nawet 5 lat - żył z zasiłków tam są tacy co nawet 5 lat nie przeprawcowali bo dopiero po 5 latach pracy można otrzymać rentę.
dlatego , żeby zwierzęta nie miały lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz takich przypadkow bedzie wiecej. Niski przyrost naturalny robi swoje. W naszym kraju kasa rozchodzi sie niesamowicie i na emerytury zostaja grosze. To prawda niektorzy lepiej utrzymuja psy niz zyja ludzie z emerytur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ?
... ledwo na internet wystarcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Przerażające. I pomyśleć, że żyjemy w świetlanym XXI wieku i takie rzeczy nadal się dzieją..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć ,że tzw.związek zawodowy "SOLIDARNOŚĆ "walczył o poszanowanie godności ludzkiej.Tylko chyba zmieniła się im definicja "człowiek".A swoją drogą gratuluję,że ponad 10 mln rodaków dało się wówczas wykołować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beduin napisał:
Pomyśl ja mam przepracowane udokumentowane 35 lat pracy zachorowałem i renta moja dziś wynosi 490 zł spróbuj za to przeżyć -tylko przeżyć ! a gdzie reszta gaz , prąd , czynsz ? więc pomyśl zanim coś więcej napiszesz ! Nie piszę żeby się uskarżać ale abyś Ty wiedział jak i wielu innych żyjących w innych realiach że może być źle nawet bardzo źle nawet dla tak zaradnych jak Ty to tylko kwestia czasu i przypadku . Dlatego uważam że winę ponoszą WŁADZE niezależnie od tego jakiego szczebla ! nasz kraj Polska stał się bardzo nieprzychylny dla własnych obywateli bo każdy pisze mógł zarobić tylko gdzie ? skoro władze -politycy zlikwidowali wszystkie znaczące zakłady pracy kiedy ludzie młodzi z wykształceniem są bezrobotni więc pytam jakie szansę miał ten człowiek ???- i odpowiadam ,ŻADNYCH nawet gdyby chciał pomijam inne aspekty dlaczego tak się stało .Ale tak być nie powinno to faktycznie Rząd Rzeczypospolitej Polskiej Zamordował tego CZŁOWIEKA a ściślej ujmując urzędnicy ! i oto mamy Polskę za którą walczyli Polacy oddawali życie Polskę od wielu pokoleń za kraj gdzie życie ludzkie nie przedstawia dziś żadnej wartości dla urzędnika HAŃBA w końcu mamy XXI w. i środek europy . Na taką znieczulice nie ma żadnego usprawiedliwienia dla żadnego urzędnika a winni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności .
hańbą jest że tego nieroba i kryminalistę nie wyrzucono spod urzędu . Bardzo dobrze że zmarł .Nierób jeden i cwaniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
I pomyśleć ,że tzw.związek zawodowy "SOLIDARNOŚĆ "walczył o poszanowanie godności ludzkiej.Tylko chyba zmieniła się im definicja "człowiek".A swoją drogą gratuluję,że ponad 10 mln rodaków dało się wówczas wykołować!!!
właśnie przed chwilą słyszałam, że solidarność walczyła o byt, godności i poszanowanie człowieka. I co, owszem może i ten pan nie pracował, ale nie wiadomo dlaczego nie pracował, jak był chory ciężko to tak, bo każdy nawet od urodzenia obecnie jest już chory, ale ja zapier***am już 31 lat i mam aż 1500 zł netto, no i jak mam sama wyżyć, zrobić opłaty i życie, owszem przeżyję, kupuję ciuchy w lumpeksie, jedzenie po promocji, ale po po tylu latach pracy i żebym tak żyła. Nie mam odwagi odebrać sobie życia bo to i tak nic nie wpłynie na tą popier***oną solidarność, jedno czy kilka żyć w tą czy w tamtą to dla nich pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
hańbą jest że tego nieroba i kryminalistę nie wyrzucono spod urzędu . Bardzo dobrze że zmarł .Nierób jeden i cwaniak.
Brawo Magda to takie w stylu J.P.II zapomniałaś jeszcze dopisać, że przed śmiercią powinien zostać ukamieniowany, rozstrzelany, spalony na stosie itd. Czy jak ktoś nie ma pracy to już nie zasługuje na miano człowieka, czy jak ktoś siedział w więzieniu to też już nie jest człowiekiem??? To w takim razie co powiesz o marszałku Niesiołowskim i jego koledze, który jeszcze do niedawna był prokuratorem generalnym, przecież kiedyś napadli na sklep i siedzieli za to w więzieniu!!!. No jak taka ma być przyszła Polska z takimi poglądami młodych obywateli to może już czas najwyższy i mnie umierać, bo też siedziałem w więzieniu. I jeszcze jedno pytanie, czy uważasz, że rodzic który otrzymuje od państwa za całodobową opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem 520zł też jest cwaniaczkiem i pasożytem i jeżeli taki rodzic będzie protestował to też tak napiszesz??? Życzę Ci samych sukcesów w życiu i pewnie z taki myśleniem zajdziesz daleko, bo teraz tylko młodzi, zdrowi, silni i bogaci mają prawo do życia i do robienia kariery... Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk szczepanski napisał:
Brawo Magda to takie w stylu J.P.II zapomniałaś jeszcze dopisać, że przed śmiercią powinien zostać ukamieniowany, rozstrzelany, spalony na stosie itd. Czy jak ktoś nie ma pracy to już nie zasługuje na miano człowieka, czy jak ktoś siedział w więzieniu to też już nie jest człowiekiem??? To w takim razie co powiesz o marszałku Niesiołowskim i jego koledze, który jeszcze do niedawna był prokuratorem generalnym, przecież kiedyś napadli na sklep i siedzieli za to w więzieniu!!!. No jak taka ma być przyszła Polska z takimi poglądami młodych obywateli to może już czas najwyższy i mnie umierać, bo też siedziałem w więzieniu. I jeszcze jedno pytanie, czy uważasz, że rodzic który otrzymuje od państwa za całodobową opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem 520zł też jest cwaniaczkiem i pasożytem i jeżeli taki rodzic będzie protestował to też tak napiszesz??? Życzę Ci samych sukcesów w życiu i pewnie z taki myśleniem zajdziesz daleko, bo teraz tylko młodzi, zdrowi, silni i bogaci mają prawo do życia i do robienia kariery... Powodzenia.
jeżeli faktycznie nie pracował, obijał się to dobrze mu, ja aby mieć za co żyć to pracuję i h** mnie zastrzeli bo płacą mi jałmużnę, gdzie z opieki dostają mało co mniej za opier***anie się jak ja za pracę. A z tego widać, ze ten pan był starszy i że w czasie komuny była praca i mógł sobie zapracować i jeszcze odrobić za więzienie, bo też nie mam zamiaru kryminalistów utrzymywać. Ja pracuję i chcę uczciwego wynagrodzenia za pracę ... za pracę... a z zdrowymi ....obibokami precz......., pały i do roboty. Nalezy płacić godnie pracującym, aby mogli normalnie żyć jako pracując i jako emeryci, gdzie sobie zapracowali, bo kto by nie chcial mieć za darmo kupę forsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...