Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urządzili sobie w nocy wyścigi: 3 osoby ranne, rozbite BMW i VW

Utworzony przez TomekLBN, 15 listopada 2009 r. o 10:29
Bronisławie Pamiętliwy, mnie się wydaje, że to raczej były poPiSy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
Sam jesteś pajacem ja obecnie jeżdżę Subaru Impreza a ty pewnie jesteś kolejnym baranem posiadającym BMW za 4 tyś. żałosny jesteś
Moje BMW 740 to auto z 2002r. Z cztery tysiące go nie kupisz. Niestety. Kosztuje o wiele więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
740 to ty tyle może dałeś za te BMW pajacu oczywiście zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Styx napisał:
Myśle,że w twoim przypadku nie ząśpi i będzie wielka radość,że takiego deb***a jak Ty będzie jednego mniej
Ząśpi,ząśpi...co to może znaczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
740 to ty tyle może dałeś za te BMW pajacu oczywiście zł.
Nie mam w zwyczaju rozmawiać z deb***ami co nie mają pojęcia o niczym a chca uchodzić za znawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO ZABIERAĆ TAKICH P.....!!PO CO WZYWAĆ POGOTOWIE I JESZCZE LECZYĆ NA KOSZT OBYWATELI!!!TRZEBA BYŁO ZOSTAWIĆ NIECH SIĘ KRETYN WYKRWAWI JEDEN Z DRUGIM!!!GŁUPOTY NIE DA SIĘ WYLECZYĆ~~~!!PAŁWOAŁBYM TO BYDŁO,OJ PAŁOWAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...