Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

USA: Senator pozwał Boga do sądu za kataklizmy i nieszczęścia

Utworzony przez STYX, 29 sierpnia 2009 r. o 17:44
Swoją droga już dawno należało się cwaniaczkowi dobrać do skóry. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że jest dobry i miłosierny skoro jest akurat złośliwy, zawistny, przejawiający sadystyczne skłonności i niesprawiedliwy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Swoją droga już dawno należało się cwaniaczkowi dobrać do skóry. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że jest dobry i miłosierny skoro jest akurat złośliwy, zawistny, przejawiający sadystyczne skłonności i niesprawiedliwy !
MASZ RACJE!!! BOGA DO SĄDU ZA KATAKLIZMY!!! A TOJĄ MATKĘ I OJCA ŻE TAKIEGO DURNIA SPŁODZILI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest durniu nawiazanie do ustroju socjalistycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej zrobić jak Hania Walcowa - zaprosić na rokmodły "madonnę z rozkraczonym kroczem" - i na kilka lat wszystkie kataklizmy omijają jej fanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Swoją droga już dawno należało się cwaniaczkowi dobrać do skóry. Nie wiem dlaczego ludzie twierdzą,że jest dobry i miłosierny skoro jest akurat złośliwy, zawistny, przejawiający sadystyczne skłonności i niesprawiedliwy !
kolego zapoznaj sie najpierw z Biblia i zrozum ja,a dowiesz dlaczego tak sie dzieje.nie obwiniaj Boga--pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomekk napisał:
kolego zapoznaj sie najpierw z Biblia i zrozum ja,a dowiesz dlaczego tak sie dzieje.nie obwiniaj Boga--pozdro
Wybacz ale niczymj est dla mnie periodyk pisany przez ludzi wierzacych,że Ziemia jest plaska i noszona na grzbiecie słoni. A taki pogląd na świat mieli autorzy biblii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='A' date='29.08.2009, 18:11:42' post='165488'] MASZ RACJE!!! BOGA DO SĄDU ZA KATAKLIZMY!!! A TOJĄ MATKĘ I OJCA ŻE TAKIEGO DURNIA SPŁODZILI!!!!! Skoro sie już wysikałeś to obudź swojego starego bo znowu sie rzygowinami zakrztusi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX JAK SIĘ WYSRASZ TO DAJ DUPĘ TWOJEMU STAREMU DO POLIZANIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...