Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na fałszywe strony szybkich płatności. Tak mogą wyglądać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2019 r. o 10:05 Powrót do artykułu
Żeby znacznie ukrócić złodziei internetowych wystarczy żeby weszło bolesne drakońskie prawo karania minimum 5 lat bezwzględnego więzienia bez żadnych zawiasów nawet w przypadku pierwszej takiej kradzieży i bez żadnego wcześniejszego wyjścia z pierdla za tak zwane dobre zachowanie i przymusową pracą w więzieniu oraz jednocześnie bardzo bolesne grzywny minimum 50 tysięcy zł do miliona zł zł w zależności od ilości kradzieży i statusu majątkowego złodzieja. Tylko takie kary będą skutecznie odstraszać złodziei. Jeśli rząd nie wprowadzi takich kar to dalej przez dziesiątki lat będą złodzieje okradać uczciwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja robie taki szybki przelew raz na pół roku to nawet nie wiem czym ta strona różni się od poprawnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam darmowy rozdział "Kiedy nieszkodliwa informacja szkodzi?", książki "Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II" ***czytelnia.wiedzanaplus.pl/ebook/sztuka-podstepu-lamalem-ludzi-nie-hasla-wydanie-ii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, iz saldo Twojego abonamentu wynosi -3.92 PLN. Oplac zaleglosc, aby uniknac blokady numeru. dotqay.com.pl/uunIxqS2/fnVH5rM ja dostałam taki sms
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciągle "informują", że wygrałem, wylosowałem jakieś nagrody , pieniądze, że nawet stworzyli "biuro nagród nieodebranych"- a ja gupi nie wysyłam sms-ów z podaniem kąta, a proszę ich o przekazanie wygranych, wylosowanych nagród na np. Dom Dziecka - a co mi tam. Za prę dni znowu wygram 30 000 zł i tak jakoś się skromnie i frajersko żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kąt możesz im podać. Zawsze to parę groszy wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...