Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! TVN: Nabici w reklamę. "Pieniądze wyrzucone w błoto"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2020 r. o 21:51 Powrót do artykułu
skoro jest prezesem oficjalnie działającej firmy to jego imię i nazwisko jest publicznie znane. I tego nie obejmuje żadne RODO. Można napisać: poprosiliśmy pana prezesa x.x o odpowiedź na pytanie ale odmówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego materiału wynika, że im więcej ludzi jeszcze oszukają, tym dłużej pozostaną bezkarni. Ale co tam, najważniejsze że prokuratorowi nie grozi bezrobocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nabici w reklamę a na klatce filmu na pierwszym planie wysokie obcasy od gazety wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami. Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem; avants.loan@gmail.com Whatsapp +1 (409) 2062954 pozdrowienia Grupa Avant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha znowu. Umowy nie czytałem ale podpisałem bo wierzę w prawdomówność głosu w słuchawce. A tera mnie oszukujo a ja nie będa płacić. Ludzie hurr durrr jak mam umowę na wywóz szamba to ją czytam linijka po linijce. Coś się nie zgadza z ustaleniami to albo zmiana umowy albo won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy polak, nie przeczytam a podpiszę. O nie, 24 miesiące abonamentu? Jak to się stało? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiózł mi kurier umowę do podpisania i się śpieszył (jak zwykle) patrze a tu z 8 stron napisane maczkiem. Siadłem sobie wygodnie i czytam, a kurier mówi proszę podpisać bo ja nie mam czasu. Jeżeli Pan nie ma czasu to proszę i oddałem Mu umowę i powiedziałem żegnam. Minęło dwa tygodnie, przyjeżdża kurier i mówi tak: ja zostawię Panu umowę i sobie pojadę a za 4-5 godzin przyjadę po podpisana umowę. Pojechał, przeczytałem wykreśliłem 3 zdania (bo umowa zawsze jest do negocjacji) i oddałem nie podpisana. Po dwóch tygodniach przyjeżdża kurier znowu mi zostawił umowę , spokojnie przeczytałem i dopiero podpisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...