Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Trzeciej Rzeszy Niemieckiej mogliby za taki terror odznaczać krzyżem żelaznym - a teraz tylko dziennikarze gnębienie Polaków doceniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprzyjmować bezprawnych gestapo-świstków!  Sądy też odrzucają! Widać, że oni się najbardziej boją, kiedy my przestaniemy się bać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję się także wziąć za urzędasów, tam to dopiero maja wywalone na wszelkie obostrzenia, zarobek gwarantowany:) Ostatnio byłem w ZTM Lublin, w kasach wszystko pięknie jak należy, bo wiadomo są na widoku, ale jak poszedłem do sekretariatu to zgroza, po korytarzach ludzie chodzą bez maseczek, sądząc po ilości ludzi w biurze to chyba pojęcie pracy zdalnej też tam jest im obce, nie dziwię się jak potem Niedzielski mówi, że 50% zakażeń to zakłady pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście wszystkie po 20zł, w końcu mamy równość wobec prawa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak piękna dziewczyna na zdjęciu w masce. To potworne! A był czas, gdy krytykowaliśmy za to braci muzułmanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że USrael osiągnął nadzwyczajny poziom zaszczepienia... Za darmo... nie płacąc I dlatego Europa szczepionek na czas nie dostała? Bo płaciła? Rewelacyjny sposób robienia interesów... Taki... Rewelacyjny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że USrael osiągnął nadzwyczajny poziom zaszczepienia... Za darmo... nie płacąc I dlatego Europa szczepionek na czas nie dostała? Bo płaciła? Rewelacyjny sposób robienia interesów... Taki... Rewelacyjny ;)
 Przecież sam się tu chwaliłeś, że w Stanach znoszą Mariusz noszenia maseczek. To właśnie dzięki szczepionkom. Teraz już syreny niedobre? Jesteś po***y. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję się także wziąć za urzędasów, tam to dopiero maja wywalone na wszelkie obostrzenia, zarobek gwarantowany:) Ostatnio byłem w ZTM Lublin, w kasach wszystko pięknie jak należy, bo wiadomo są na widoku, ale jak poszedłem do sekretariatu to zgroza, po korytarzach ludzie chodzą bez maseczek, sądząc po ilości ludzi w biurze to chyba pojęcie pracy zdalnej też tam jest im obce, nie dziwię się jak potem Niedzielski mówi, że 50% zakażeń to zakłady pracy.
 Jeżeli jest to zamknięte miejsce pracy, ze stałymi składami pracowników i ograniczonym dostępem osób z zewnątrz, noszenie maseczek przez pracowników nie jest wymagane. Jak chcesz kogoś pocisnąć, najpierw doucz się z przepisów wymyślanych przez PiSdy. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak piękna dziewczyna na zdjęciu w masce. To potworne! A był czas, gdy krytykowaliśmy za to braci muzułmanów.
 Katoliban. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...