Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michałkiewicz: Koalicja PiS z PO w Lubelskiem to był dobry rok

Utworzony przez Guest, 21 października 2015 r. o 21:00 Powrót do artykułu
Michałkiewicz doskonale wie co grozi za spożywanie alkoholu w czasie pracy ale jak wszyscy z jego paczki udaje że nic się nie stało. Każdy normalny człowiek za taki wybryk dostałby dyscyplinarkę, ale widocznie pani Kruk jest nienormalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a odszkodowanie za prześladowania związane z uwalnianiem ojczyzny od komuny to godne pan dostal.należy się takie jak Romaszewski dostal.lub większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy zadecydują, nie wpuśćmy tych krętaczy do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Soboń na lidera PIS w regionie !!
  Soboń i lider wolne żarty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ waść Michalkiewicz, wstydu oszczędź. Nie nadajesz się na posła. Tułajew i Wojciechowski to dobra nowa zmiana PiS.
  Tułajew, chyba żart ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew, chyba żart ;)
Tułajew, który na Facebooku pochwalił się, że stał tylko 2 m od pani Szydło? I to ma być reprezentant narodu? Co to za poziom tego nieszczęśnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew to jeden z największych hamulcowych rozwoju miasta!!! to właśnie ludzie jego pokroju sprawiają, że nasz region jest daleko w tyle za innymi i ciągle musimy gonić zachód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli zupełnie jak szydłowa nie odpowiadził na żadne z pytać tylko mówił co mu kazali. Stop PlSlanizacji lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownicą naukową jednej z lubelskich uczelni. Mąż pozostaje bez pracy stałej, pracuje na nieregularnych zleceniach. Mimo wieku bliższego już 40scte nadal nie mamy dzieci, chociaż bardzo chcemy. Zwyczajnie nas na nie nie stać. Dlaczego powinniśmy zagłosować na PiS?
No właśnie-dlaczego??? Ja nie widzę żadnego,rozsądnego powodu. I nie rozumiem ludzi,którzy dobrowolnie godzą się na ograniczanie swojej wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownicą naukową jednej z lubelskich uczelni. Mąż pozostaje bez pracy stałej, pracuje na nieregularnych zleceniach. Mimo wieku bliższego już 40scte nadal nie mamy dzieci, chociaż bardzo chcemy. Zwyczajnie nas na nie nie stać. Dlaczego powinniśmy zagłosować na PiS?
Myślę, że problem braku potomstwa nie wynika z przyczyn ekonomiczno-socjalnych, czego dowodzi wyż demograficzny w tzw. krajach Trzeciego Świata, lub liczne potomstwo u bezrobotnych na Słowacji Romów (Cyganów). Nie chcę złośliwie szukać innej przyczyny, ale co to za miłość, kiedy brak odwagi na wspólne potomstwo - wbrew wszelkim przeciwnościom? A zegar biologiczny tyka, tyka, tyka! Do dzieła! (Chyba, że jest potrzebna tzw. pomoc sąsiedzka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy obowiązkowe lekcje religii  dla dorosłych w zakładach pracy? Bo tam bezbożnicy nawet w niedzielę pracują ot choćby Bogdanka. Tam górnicy chętnie idą do pracy w niedzielę zamiast na msze. kiedy to się skończy, czy macie na to jakiś plan aby zmusić ich do chodzenia na msze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Pan Michałkiewicz nie ma Lubelszczyźnie do zaproponowania absolutnie nic tzn 500zł na dziecko kiedyś obiecywali 1000 też nic nie wyszło. Poza tym może to tylko moje odczucie ale czy ten Pan odpowiedział konkretnie choćby na jedno pytanie? Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kończ... waść! wstydu... oszczędź! Henryk Sienkiewicz "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście spot Platformy ''pan prezes ma zawsze rację'' ? Michłkiewicz wypisz wymaluj Szydło co udowodnił na czacie, co sprowadza się do jednego. PAN PREZES ZAWSZE MA RACJĘ, A NAWET JAK NIE MA RACJI, TO I TAK MA RACJĘ, BO MÓGŁ SIĘ PRZECIEŻ POMYLIĆ.  :P  Zajefajna końcówka. Śmiech po pachy. POLECAM :D https://www.youtube.com/watch?v=UgPyiuPJgz8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro to glownie problem moralny? Co za zadufanie, wobec tragedii tysiecy rodzin, zero empatii i zrozumienia, ale w sumie co sie dziwic, skoro pan Michalkiewicz idzie reka w reke z lektorkami radia maryja - Kruk i Maslowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz, Kruk Masłowska, Soboń i cała reszta to dzieci, które idą za głosem ojca. Sęk  w tym że ojciec jest jeszcze prawiczkiem.Czyżby byli dziećmi z in vitro?  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak nikt go nie chwali to sam się chwali.   Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przeczytaniu tego, stwierdzam ze Pan Michałkiewicz nie potrafił odpowiedziec konkretnie na zadawane pytania. Przedstawil co robil przez 10 ostatnich lat, ale nie przedstawił zadnych SWOICH konkretnych pomysłow na Lubelszczyznę, ani to co ON zrobil osobiscie dla regionu. Żadnych konkretów - i to sie nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...