Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W przyszłym tygodniu możliwe obniżki cen paliw

Utworzony przez Gość, 5 lutego 2012 r. o 10:31
Jakie obniżki??????!!!!!!! O grosz czy dwa??? Nie róbcie z siebie POśmiewiska takimi artykułami!! Za tydzien pewnie następna POdwyżka o 20 groszy. Żydowsko POmorskie nas wykończy!! Oni chcą, żebyśmy POumierali, nie będą musieli płacić rent ani emerytur i sami się obłowią milionami! Wypier**ć tuska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydokomuna ustawiona na wydojenie wszystkiego i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę to zobaczyć, te 2 gr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to łaski nie robią ,baniaki pełne bo mały ruch,a duży mróz i to jest dobre,może ORLEN w końcu padnie i ta chciwość ich wykończy,jednych i ten pazerny rząd też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ktoś tam napisał jótro obniżka o 2 gr. a po jutrze podwyżka o 20 gr.!!!!!! Ten kraj nie jest dla nas przyjazny dopuki żądzić będą sami złodzieje... Zajmują się obniżaniem cen paliw... Dobrze ale dlaczego nic nikt nie mówi o tym żeby ktoś się zajoł podwyżkami zarobków... A nie da Ci tak jeden pier..ony prywaciaż 1400 zł do ręki i każe ci zapier...alać od poniedziałku do soboty po 10 do nawet 14 dzień w dzień i co nikt mu nic nie powie żadna kontrola z PIPU czy tam skąd jeszcze nic mu nie zrobi bo co??? Bo przecież oni muszą zapowiedać swoje przybycie do jaśnie pana żeby mógł sie przygotować do roli wzorowego pracodawcy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ratujcie premiera tymi artykułami, przeciez to nic nie zmieni, 2gr hahaha śmiech na sali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za brednie? Na niektorych stacjach juz Pb95 jest po 5,58 to co to za obnizka bedzie? peło sie pali grunt pod nogami bo w ciagu miesiaca przesrali sobie juz u 90% spoleczenstwa to rura mieknie ale nie tedy droga tUSKU bedzie dobrze jak na Sybir cie wywioza czerwona zarazo je***a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 2 grosze to ja mogę kupić mieszkanie w Warszawie, więc dla mnie ta obniżka jest bardzo dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za 2 grosze to ja mogę kupić mieszkanie w Warszawie, więc dla mnie ta obniżka jest bardzo dobra.
Za 2 grosze to są w Warszawie mieszkania dla POlityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pb95 3.50 zł/l napisał:
Dobrze ktoś tam napisał jótro obniżka o 2 gr. a po jutrze podwyżka o 20 gr.!!!!!! Ten kraj nie jest dla nas przyjazny dopuki żądzić będą sami złodzieje... Zajmują się obniżaniem cen paliw... Dobrze ale dlaczego nic nikt nie mówi o tym żeby ktoś się zajoł podwyżkami zarobków... A nie da Ci tak jeden pier..ony prywaciaż 1400 zł do ręki i każe ci zapier...alać od poniedziałku do soboty po 10 do nawet 14 dzień w dzień i co nikt mu nic nie powie żadna kontrola z PIPU czy tam skąd jeszcze nic mu nie zrobi bo co??? Bo przecież oni muszą zapowiedać swoje przybycie do jaśnie pana żeby mógł sie przygotować do roli wzorowego pracodawcy.......
Chytry plan juz się spełnił: w ciągu kilku miesięcy temu podwyżka o 1 zł a jutro obnizka o 2 grosze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być idiotą aby liczyć na wyraźniejszą obniżkę cen paliw na stacjach. Spadną niewątpliwie ceny hurtowe a na stacjach będzie odbudowa zysków ich właścicieli. Idiotyczne są także propozycje obniżenia vatu czy podatku / już to przerabialiśmy/. Detaliści wykorzystają to do powiększenia swoich dochodów, obniżając symbolicznie ceny na stacjach. Taki jest mechanizm i nic na to nie zrobimy, chyba, że wrócimy do poprzedniego systemu. Na marginesie warto zauważyć, iż mimo wysokich cen sprzedaż paliw wzrosła. O czym to świadczy? Odpowiedź wydaje się oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...