Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wakacje nad Bałtykiem kosztują fortunę

Utworzony przez nie głupi, 28 lipca 2009 r. o 14:37
Dlatego ja od 8 lat nie jezdże nad Bałtyk tylko co roku nad morze Śródziemne lub Atlantyk!! Cena porównywalna a standard 100razy wyższy, że o pogodzie nie wspomnę!!!Pozdrawiam wszystkich naiwnych nad Bałtykiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorwacja okolice Splitu i Trogiru czyli Środkowa Dalmacja. Cztery osoby dwa pokoje z kuchnią oraz basen 100 m od plaży wypad na 7 dni w sumie ok. 3000,00. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to wszystko jest wulgarne ! To my ludzie znad morza ludzie zrobilismy wam ludziom ze wschodu warunki swiatowe do spedzania urlopu np : zrobilismy wam ceny najnizsze jakie sa za piwo na plazy 12 zl za 0,5 l a wy jeszcze marudzicie ? Jedz sobie jeden z drugim do turcji to zobaczysz ze hotel i zarcie wprawdzie sa tansze ale jak chcesz w tym hotelu cos sie napic to placisz np : piwo 5 euro mineralna 5 euro piccolo 12 euro o winach musujacych i szampanach nie wspomne a wniesc do hotelu jakies picie to zakazane pod kara odgryzienia jaj przez rotweilera szefa tego hotelu. "Zly Pies"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy od prawie 20 lat pojechałem na wakacje nad morze-do Krynicy Morskiej.W ciągu tygodnia poszło prawie 1000 złotych na osobę (kwatera-a nie była z tych najdroższych,jedzenie,pamiątki),fakt-odpocząłem,pogoda była niezła.Nie zmienia to faktu że w przyszłym roku pojadę w moje ulubione Bieszczady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście naiwni... wczasy nad morzem na 8 dni (władysławowo, gdynia, sopot, hel) wyniosły mnie ostatnio 1300zł. Bardzo dobra kwatera blisko centrum, pokój z łazienką, co dzień obiad na mieście, pamiątki, paliwo, lody, gofry, piwko itp. Jak się ma mózg to można jechać gdzie się chce i nie trzeba wydawać fortuny. Ale skoro nie umiecie to jeździjcie sobie na te niby tańsze wczasy za granice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałem dodać że te 1300zł to na dwie osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...