Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wal po osobówce". Szkolenie kierowców tirów

Utworzony przez tir, 31 marca 2011 r. o 12:41
A walcie się sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posrańcy!!!!!!!! to mówiłem ja tir i moja ukochana osobówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dobrą sprawę czymś takim z urzędu powinien zająć się prokurator ,z tym że dzisiejsza prokuratura zdaje się czym innym być zajęta a nie takimi bzdetami. Powracając do tematu ....myślę,że w tym przypadku redaktorzy,którzy pozyskali te materiały nie odpuszczą i ktoś tak prymitywny nie będzie dalej prowadził zajęć. Przerażające co się dzieje i w jak niskiej cenie jest przeciętny Polak. Za psa można dostać dwa lata a i zamojski sąd skazał na tyle zabójcę sąsiada-w głowie się nie mieści że tylko jedna "czarcia łapa" odbita jest na tego typu stole. Nic dziwnego,poczucie bezkarności zachęca wszelakiego rodzaju psychopatów do urządzania świata po swojemu ....bo przepisy mówią ,że życie ludzkie jest nadrzędną wartością.....a rzeczywistość?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to prawda, to jestem w szoku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeśli w "osobówce" będzie dziecko wykładowcy to też należy walić po "osobówce"? Ładunek jest ważniejszy? A jeśli "osobówka", jak mówi wykładowca nie "spier...li z wypadku”?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to się wyprawia w katolickim kraju ? Nie wierzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TiRy,busy i taxi z tzw.słupka powinny być bezwzględnie wycofane z ruchu Przewóz towarów zlecić choćby tej nieudolnej kolei (ale nie będzie ofiar w ludziach),busiarstwo zagonić do prac polowych a złotówy ze słupka do remontu dróg.TiRy na tory.TiRami i busami jeżdżą w większości przypadków ludzie nierozgarnięci,częściowo upośledzeni umysłow.A tych pseudowykładowców powinno się zamknąć w odosobnieniu aby więcej nie namawiali do popełniania przestępst zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do driver tak ciężarówki powinny zniknąć, a do kazdego sklepu i magazynu powinni tory podciagnąć to znowu bedziesz płakał ze za dużo szlabanów nastawiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realna napisał:
Czy jeśli w "osobówce" będzie dziecko wykładowcy to też należy walić po "osobówce"? Ładunek jest ważniejszy? A jeśli "osobówka", jak mówi wykładowca nie "spier...li z wypadku”?
Niesamowite, że ludzkie życie jest tańsze od ładunku... Już w Bydgoszczy walił "po osobówce" w stojące na światłach samochody, pomimo iż miał gdzie uciekać: z BMW nic nie zostało, nie widać że to BMW a w Toyocie zgineło 1,5 roczne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarz zaraz, to jeśli jakiś za szybki i za wściekły wymusza na mnie pierwszeństwo albo zajeżdża mi drogę to to ja mam uciekać do rowu i w drzewa żeby go uratować bo ja mam ładunek? A ja życia nie mam? Moje życie jest mniej ważne niż jakiegoś idioty który dziś zabije mnie a jutro by może wasze dzeci, rodzeństwo, rodziców? Weźcie się puknijcie w łby zanim zaczniecie wieszać psy na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
TiRy,busy i taxi z tzw.słupka powinny być bezwzględnie wycofane z ruchu Przewóz towarów zlecić choćby tej nieudolnej kolei (ale nie będzie ofiar w ludziach),busiarstwo zagonić do prac polowych a złotówy ze słupka do remontu dróg.TiRy na tory.TiRami i busami jeżdżą w większości przypadków ludzie nierozgarnięci,częściowo upośledzeni umysłow.A tych pseudowykładowców powinno się zamknąć w odosobnieniu aby więcej nie namawiali do popełniania przestępst zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi
I gaz ci na stację benzynową też dowozić pociągiem żeby driver mógł pocinać swym golfikiem III 1,6 B+G '97 nie bity i nie plątały mu się po kołami jakieś TiRy busy i taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję posadzić Mądrale z osobówki za kierownica zestawu i wypuścić Go na drogi z dużym natężeniem ruchu,jestem pewien że zmieni zdanie na temat DUżych jak zobaczy co wyprawiają kierowcy osobówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić narzekającego na duże auta do ciężarówki i niech pokula tam gdzie jest duży ruch drogowy. Po tygodniu osobówki będzie przeklinał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...