Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj tak bo przyjdzie PIS i od razu wszystkim będzie się żyło lepiej. Ehhh udzie jednak ślepi są nie patrzą na to co już zrobione i żeby to kontynuować, tylko szukają ciągłych afer. Żle się jezdzi po lublinie wyremontowanymi drogami, żle się jedzie do WAW nowiutką trasą, żle się lata z LUBLINA , juz nie wspomnę o wszytskich dobrych posunięciach , które doprowadziły do uchronienia ludzi od utraty pracy , jak w przypadku PSZCZÓŁKI. Serio głosować trzeba na ludzi co mają coś w głowach - jak Karpiński i Żuk , a nie na ludzi z przypadku , jak te panie na plakatach lub innne petru i palikoty.
Tak  Tak  weż  wiadro  wazeliny bo ich odbyt rozboli. 1/Afery pod dywan 2/przejedż się po Lublinie poza szczytem z Czechowa na Czuby :( 3/ z Warszaway do Lublina  pociągiem 160 km 3 godz.  śr 50 km nie pisz o tym co nieskończone 4/Uzaleznienie Puław od Tarnowa  o Caraclu nie wspomnę. 5/ mają  w głowach dla swoich towarzyszy partyjnych a nie ludzi.   SILNA GOSPODARKA WYŻSZE PŁACE-BY ŻYŁOSIĘ LEPIEJ w PO. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O żadnej nie słyszał przeciętny obywatel a zamieszania, że o ludzie. A prawda jest taka, że głosowanie na Karpińskiego to słuszny wybór bo facet wie co i jak, ma doświadczenie a i inwestycje w okolicy dzięki Jego zaangażowaniu widać. Pewnie, że będą maruderzy ale jakby tak obiektywnie ludzie spojrzeli to nie byłoby wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam obie. Lisowska to babka z klasą. Wcisło - taka kartoflama lady. Makijaż ma tandetny na plakatach. Tandetne ciuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Pani Wcisło robi na co dzień? Bo jakoś o niej wcześniej nie słyszałem.
Jak to? Pani Wcisło robi kiepskie wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś definitywnie próbuje tym artykułem zaszkodzić obu Paniom, dla mnie Pani Lisowska to najlepszy wybór 25.10.2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak dwie blondynki, czego się można spodziewać. Jednak wybiorę Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasła mnie nie przekonują, a 8 lat PO budzi we mnie odrazę do tych 2 literek. Jak widać tym Paniom bliskie jest to, co u mnie budzi chęć do wymiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna lepsza od drugiej, i tak żadnej nie wybiorą a całe miasto zaśmiecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam obie. Lisowska to babka z klasą. Wcisło - taka kartoflama lady. Makijaż ma tandetny na plakatach. Tandetne ciuchy.
To jest kampania wyborcza a nie rewia mody.  :D  Jednak nie te panie są moimi faworytkami, ale pan WK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpinski skonczyl sie na aferze tasmowej, temu panu juz dziekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zabawne jak sztab Karpińskiego (synkowie?) wrzuca tu komentarze i myśli, że czytający to idioci :) Nie ma w tym województwie praktycznie nikogo poza rodziną Karpińskiego i najbliższymi współpracownikami kto po słowach "ch*j z tą Polską wschodnią" i wszystkim co "zrobił" dla regionu - zagłosuje na "Pana Ministra" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zabawne jak sztab Karpińskiego (synkowie?) wrzuca tu komentarze i myśli, że czytający to idioci :) Nie ma w tym województwie praktycznie nikogo poza rodziną Karpińskiego i najbliższymi współpracownikami kto po słowach "ch*j z tą Polską wschodnią" i wszystkim co "zrobił" dla regionu - zagłosuje na "Pana Ministra" :)
A kochanki, którym załatwił prace?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz skonczcie temat tej calej zalosnej afery tasmowej.Dobrze wiemy że to nie byla opinia Karpińskiego. Ja na niego zaglosuje, wydaje mi sie najlepszym kandydatem chociaz nie mam nic do tych dwóch Pań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan KArpiński nie ma szans na reelekcję. nastroje w Puławach ( jego kolebce) są wobec jego osoby nietęgie, wszyscy, z którymi rozmawiam mówią, ze każdy byle nie Karpiński. Nic nie mam przeciwko temu człowiekowi, nie należę do trolli, którzy opluwają raczej obiektywnie stwierdzam, że jako minister skarbu ( mało kto z Lubelszczyzny obejmuje takie stanowiska) bardzo niewiele zrobił dla ratowania zakładów, miejsc pracy, jako szef regionalnych struktur rządzącej partii również niczym nie zasłynął, nie walczył o Lubelszczyznę ( nie lobbował aby to Świdnicka firma wygrała przetarg dla MON) a miał szansę jak nikt inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie się biją oby na tym Karpiński skorzystał :). Ma co trzeba żeby działać dalej, zdobywać fundusze i realizować inwestycje. I ten (nie)troll nic nie zdziała słodko pierdzącymi wpisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że trolle pana K agitują. A h… z trollami i ich mocodawcą, taki h…, . jakiego uszykował pan K Polsce Wschodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie bolą jeszcze paluszki od tych wpisów, sam jeden nadrabiasz za całą opinię publiczną Szkoda że nie możesz głosować w tej liczbie, w jakiej piszesz te komentarze, może wówczas Twój kandydat Pan K. Zdobyłby mandat. Szkoda czasu i atłasu. pan Karpiński niestety ale nie ma najmniejszych szans, nie zrobił nic aby doprowadzić do rozwoju Lubelszyzny, w czasie jego kadencji jako ministra skarbu doprowadzono do wrogiego przejęcia Azotów Puławy. Nawet tej fuzji nie powstrzymał choć z punktu widzenia miasta i regionu powinny pozostać samodzielną firmą z regionalnym centrum decyzyjnym. Nie lobbował za tym aby świdnickie Zakłady wygrały przetarg dla MON, za jego czasów doszło do przejęcia Mostostalu Puławy przez nowopowstałą spółkę High Bussiness. TO SĄ FAKTY quote name="Jarek" post="1100658" timestamp="1444754314"]Dwie się biją oby na tym Karpiński skorzystał :). Ma co trzeba żeby działać dalej, zdobywać fundusze i realizować inwestycje. I ten (nie)troll nic nie zdziała słodko pierdzącymi wpisami.[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę się zapoznać z akcjonariatem Azotów zanim napiszesz o wrogim przejęciu. Największy udział ma niezmiennie skarb państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdsumowując ch..j z PO co wystawia taką listę hańby ! 1. Mucha która zostawiła mężowi dzieci i uciekla z Lublina do milionera z Warszawy ale jej malo i chcę aby ją "ubogacali muzułmanie" 2. Karpiński co mówił "ch...j z tą Polską Wschodnią" i dotrzymał słowa - podporządkował Azoty w Puławach firmie Azoty Tarnów a Mostostal w Pulawach "sprywatyzował" czyli jego kumple i kumpelki tam biorą kasę 3. Gąsior-Marek "bukietowa" która mówi w wywiadzie że potrafi coś załatwić czyli przyznała się do korupcji politycznej. I obiecuje ludziom pracę. Czy pracę przy wręczaniu kwiatów ważniejszym posłom np. Grabarczykowi i Bernatowi 4. Wilk co z szacunku do ludzi nie otwierał kopert w których nosił łapówki dla burmistrza Kraśnika Czubińskiego 5. Bancerz co żyje z dotacji unijnych które rozdaje koalicja PO - PSL 6. Wcisło co dostała setki tysięcy zł odszkodowania za utratę zdrowia po wypadku samochodowym mówiąc, że jest chora a cały czas pracowała jako radna i brała dietę 7. Lisowska radna w sejmiku której firma sprzedawała materialy urzędom podległym sejmikowi poprzez inne firmy 8. Białowąs co jak był bezrobotny to zatrudnił go Zuk i za nic nie robienie dostawał parę tysięcy. 9. Pożak któremu tak się dziwnie sklada niedawno wypuszczono z aresztu syna który po pijanemu spowodował śmiertelny wypadek drogowy. 10. Wasilewski co nic nie budując zadlużył Lublin na 400 mln zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...