Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek częściowe zaćmienie Słońca

Utworzony przez plumka, 3 stycznia 2011 r. o 20:35
a ja będe wtedy z jebyanej budzie i h*uj wie czy pozwolą to zobaczyć :/ ja chce zaćmienie slonca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja będe wtedy z jebyanej budzie i h*uj wie czy pozwolą to zobaczyć :/ ja chce zaćmienie slonca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plumka napisał:
a ja będe wtedy z jebyanej budzie i h*uj wie czy pozwolą to zobaczyć :/ ja chce zaćmienie slonca!!!
A łeb ci się nie przyćmił, bo wydaje mi się, że cały czas masz ograniczenie ok. 80%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy.... w każdym miejscu w Polsce będzie widoczne, nawet ze szkoły, a trwa od 08:13 do 11:06, więc kilka przerw będzie ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam, niepełne?.... Ja miałem takie zaćmienie po nowym roku... pełne zaćmienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plumka napisał:
a ja będe wtedy z jebyanej budzie (...)
Skoro buda je***a jest, to po co do niej chodzisz? Nie chodź do szkoły. Nie bądź frajer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...