Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czas najwyższy pogonić czarnych. Jeszce taki śmie wyjść na ambonę i pouczać innych jak żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy na wyrok. Jak nam łatwo skazać drugiego człowieka tylko dlatego bo ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy na wyrok. Jak nam łatwo skazać drugiego człowieka tylko dlatego bo ksiądz.
 Grodzkiego nikt nie osądził, ale pisiory już dawno skazały. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszce jeden buchaj czarny????????????????gdzie go przeniesa ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś z piszących komentarz jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś z piszących komentarz jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...!?!
 Tylko jak rzucić przez internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś z piszących komentarz jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...!?!
 Zdziwiłbyś się ilu jest uczciwych. Nie każdy jest taki jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też czasami wykorzystuję seksualnie kobiety , Pewnie będę siedział. Jeśli zwariowana kasta będzie nadal orzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim coś napiszecie to chociaż tekst przeczytajcie do końca, a o słowniku nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co było z tym zboczeńcem wesołowskim?? przebrał się za arcybiskupa, poleciał na Dominikanę aby głosić słowo boże!! głosił,owszem, w ten sposób, że bzykał tamtejsze dzieci. Dali mu rozgrzeszenie, bo miał dorodnego zaganiacza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajer,bajer!!! Ona nie chciała??? Może za mało dawł kasy i zaczęła skarżyći!!! To są numery poniżej pasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tykająca bomba,nie jest żadna tajemnicą że księża spotykają się po nocach z kobietami jak choćby "mój" ksiądz proboszcz.Problemy zaczną się gdy dojdzie do rozstania i wtedy krzyk że tak naprawdę "to było gwałcenie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za ucałowanie dłoni kapłańskich można uzyskać odpust - zapewnia ksiądz Tomasz Jochemczyk i zachęca do całowania w ręce księży. - To tak jakbyśmy całowali w ręce samego Chrystusa. - Te dłonie moje materialnie to są dłonie Tomasz, ale tak naprawdę są to dłonie chrystusowe za sprawą święceń kapłańskich jakie przyjąłem. To już nie ja ale Chrystus daje moc życiodajną, która zwłaszcza przez dłonie kapłańskie przepływa - wyjaśnia ksiądz." TAKA TO RELIGIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajer,bajer!!! Ona nie chciała??? Może za mało dawł kasy i zaczęła skarżyći!!! To są numery poniżej pasa!!!
 Też tak myślę. Przez sześć lat wszystko było ok, aż dopiero teraz coś się odmieniło. Chciała coraz więcej kasy, a ksiądz nie podwyższał?. No chyba, że była więziona, ale w donosie nic nie ma na ten temat. Dzisiaj te sprawy (skoki w bok) stały się bardzo niebezpieczne). Potem słowo przeciwko słowu, a sąd najczęściej daje wiarę kobiecie. Skaczą w bok kobiety i mężczyźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś z piszących komentarz jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamieniem...!?!
Tylko jak rzucić przez internet?
 Nie widzisz ile "kamieni" poleciało?, a ile jeszcze poleci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczoraj jeden sie przyznawal do wykorzystywania konia . Mowil ze go walił :-) Pod jaki to paragraf skierowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co księŻULKI na to jak nie chciały godni POCHOWAC ZMARŁEGO, ŻE BEZ ŚLUBU, ŻE NIEŚLUBNE...?, cO księZULKI na to jak nie chciały OCHRZCIĆ, dopuścić do I - wszej komunii, dopuścic DO SLUBU za to, że NIESLUBNE, ŻE PRZED ŚLUBEM...? A sami WSZYstko maja w doooopie i walą BEŻ śLUBU i to nawet DZIECI, mają NIEŚLUBNE ... zA CO ciemnota uniwersytetu przyrdniczego w lublinie nadał hc BUDZIKOWI? NIE WIERZYCIE? Z najnowszych osiagnięć medycyny wynika, że księŻULE mają WOLNO ROSNĄCEGO GUZA MÓZGU, a żaden uniwersytet w lublinie i nie tylko nie przyznał ZADNEGO HC dla SZWAJCARSKICH PSYCHIATRÓW i KZ NSZZ *** i ASC. NIE WIERZYCIE? (KZ NSZZ *** i ASC)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też czasami  wykorzystuję seksualnie kobiety , Pewnie będę siedział. Jeśli zwariowana kasta będzie nadal orzekać.
 Żebyś tak jeszcze czasami mózg wykorzystał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...