Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirus zabija w kilka dni. Jak uchronić drób przed ptasią grypą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Nie pytam złośliwie, po prostu niech ktoś mi wytłumaczy jak to jest, że w systemie rolnictwa dotowanego z UE, rolnictwa które ma KRUS zamiast ZUS, dopłaty do upraw, sprzętu, jest wspomagane na każdym kroku , to przychodzi co do czego i pietruszka, która wyrosła 5 km dalej jest droższa niż banany które przepłynęły kontenerem w ciul km, zostały oclone i a tamtejsi rolnicy nie byli zapewne oczkiem w głowie władzy , która potrzebuje głosów. Proszę mi to wyjaśnić , bo dalej nie wiem dlaczego nie stać mnie na polskie truskawki , które w sezonie są po 10 zł za kg a stać na arbuza czy banany. I susza do mnie nie przemawia, bo w XXI wieku są systemy nawadniania, zwłaszcza że wszystko jest i tak z dotacji europejskich i dopłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj pośredników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grot@spoko.pl        to ci wytłumaczę jak nierozumiesz tak prostej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj pośredników
 Coś mi się wydaje, że w obrocie arbuzami pośredników jest trochę więcej, a mimo to ceny są niższe. A jeśli winni są pośrednicy, to rząd powinien się tym zająć, bo ja chętnie kupię cebulę z Ukrainy jeśli nie będzie kosztowała tyle co polska. A chyba nie o to chodzi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kurczaki to i tak jedna wielka chemia. Piersi napompowane jakimś syfem, byle cięższe i drożej sprzedać. Człowiekowi wystarczy jeść mięso raz w tygodniu. Głupi zwyczaj jedzenia ciągle mięsa. To nie jest zdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dzikie ptaki przenoszą to dlaczego są płoszone, dlaczego myśliwce w sobotę znowu polowali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej je faszerujcie ... Polska Zdrowa Żywność!!!pffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaleźli sposób ,jak zakończyć produkcję rolną w Polsce i to rekami polskich zdrajców. Teraz wystarczy powiedziec w czymkolwiek "nie",to bedziemy głodni,bo nasza ziemia bedzie odpoczywać,ewentualnie zostanie rozjeżdzona czołgami.To nam zafundowała SOLIDARNOŚĆ z największym głupcem wszech czasów na czele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie promocja w gazetkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przyjechać na wieś i kupić truskawki prosto od rolnika za 5 zł a nie za 10, a skoro taki dobrobyt na wsi że pieniądze same płyną z państwa i UE, to prosze sie zająć rolnictwem , wziąć dopłate , i spróbować tej pracy, może to nauczy rozumu, bo wyżyć z ziemi łatwo nie jest, a rolnik z ceną warzyw w sklepach nie ma wiele wspólnego, przykladowo ziemniaki są po 3 zł, a rolnik ma z tego 1 zł. Ostatecznie proszę sobie pietruszkę posiać w doniczce;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...