Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sytuacja w branży transportu osób jest obecnie tragiczna. Ale fakt jest faktem że nawet jak autobusy jeździły pełne to i tak pseudo biznesmeni właściciele firm przewozowych biadolili jak to kiepsko im się nie wiedzie i cały ten biznes na granicy upadłości. Kierowcy jeźdza za śmieszne stawki, na najniższych krajowych, bo Pan biznesmen musi się dorobić. Sorry ale taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni przewoźnicy fakt faktem że jest trudna sytuacja którą zaoferował nam rząd. Ale trzeba powiedzieć sobie jasno że to rada miasta na czele z Panią burmistrz zrobiła z nas na szaro. Z czego my mamy płacić te podatki. Słuchałem tej sesji ostatniej i co usłyszałem że podnosi podatki dla naszego dobra mieszkańców oni to zrozumieją bo to dla nowych inwestycji w mieście. Pytam się jakich. Z tego co wiem to miasto jest zadłużone i teraz ludzie będą to płacić wysoką cenę za wybór tej Pani na to stanowisko. Moim zdaniem dziś z perspektywy czasu wiem że to był zły wybór jak była kasa to się robiło i lansowało i w tej chwili jest dno. A co do kwiatków to tylko jedna firma dostała pomoc od miasta Pan radny Sołtysiak reszta musi radzić sobie sama. Dziękujemy radzie miasta i Pani burmistrz za taką pomoc. Uważam że to jeszcze nie koniec niespodzianek jeszcze zapewne woda i śmieci pójdą do góry. Ale jest lodówka pod hadekiem co fakt cały czas pusta więc będzie można się posilić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka sytuacja spotyka wiele firm ,Covid powoli zbiera żniwo . Mam nadzieje ze Panowie i Panie , którzy pracują na ul. Wiejskiej dostrzega problem, i pomogą przedsiębiorcy temu mniejszemu i większemu , któremu naprawdę przyszłość wisi na włosku .Chyba ,że Covid ma za zadanie zniszczenie Gospodarki i odbudowanie jej od nowa kosztem nas wszystkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...