Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa > W okolicy pojawili się nieuczciwi akwizytorzy

Utworzony przez GOSĆ, 7 stycznia 2011 r. o 10:07
Firma nazywa CBR BIONET www.cbrbionet.com. Banda łobuzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa > W okolicy pojawili się nieuczciwi akwizytorzy Już kilka osób zostało oszukanych przez przedstawicieli firmy z CBR BIONET zNowego Sącza. Policja nie wyklucza, że poszkodowanych może być więcej. Od kilku dni mieszkańców podwłodawskich miejscowości odwiedzają niezapowiedziani goście. Ich wizyta niestety sporo gospodarzy kosztuje. Najpierw przychodzi „ankieter”. Prowadzi z gospodarzami rozmowę i uzupełnia rubryki formularza. Na koniec podsuwa do podpisu. Nazajutrz lub nieco później zjawia się kolejna osoba. Żąda zapłacenia należności za rzekomo zamówiony sprzęt „medyczny”. Najczęściej jest nim fotel do masażu. Jego wartość, to blisko dwieście złotych ( teraz już 400 zł). – Gdy domownicy mówią, że nic takiego nie zamawiali, wtedy akwizytor pokazuje im formularz rzekomej ankiety, która jest w rzeczywistości zamówieniem – mówi Roman Juszczyński, rzecznik włodawskiej policji. – Akwizytor upiera się, że trzeba chociaż pokryć koszty transportu artykułu z CBR BIONET z Nowego Sącza. Gdy widzi, że nic nie zdziała proponuje kupno tańszego artykułu mówiąc, że to w ostateczności wyrówna rachunek. Jak ustaliła policja, w okolicach Włodawy przebywa aktualnie ponad 30 przedstawicieli nowosądeckiej firmy. Dlatego funkcjonariusze podejrzewają, że poszkodowanych może być więcej. – Okres przedświąteczny to wymarzony czas dla oszustów i naciągaczy – przestrzega Juszczyński. – Dlatego nie dajmy się oszukać. Jeśli już zdecydujemy się na wpuszczenie do domu obcego człowieka, zachowajmy ostrożność. A przy okazjonalnych zakupach zawsze dokładnie czytajmy to, co podpisujemy. W razie wątpliwości co do intencji takiego akwizytora, zawsze można zawiadomić policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Jacku właśnie czytam Twoje wypociny. Widać jak bardzo firma Bionet przeszkadza firmie Vitberg w sprzedaży gdzie nie otworzysz swojego punktu tam Bionet ma przedstawicieli. Bardzo Cię boli że przegrywasz według reguł wolnego rynku więc tworzysz te swoje wypociny. Brakuje Ci peniędzy czy Twoje punkty masażu przestały działać. Już nie możesz nikomu ufać. Twoi ludzie sprzedają moje FIT N-17 a NIE sprzedają ENABIO Boisz SIę konkurencji. Nie masz kim dowodzić. Masz manie prześladowcze. Boisz się swoich pracowników. Firma BIONET nie działa tak jak Twoja firma bidulo. A jak nie znasz ortografii to przypominam że nazwiska piszemy z dużej litery ale tego w zawodówce nie nauczyli. Pochwal się swoim współpracownikom swoim wykształceniem bo Twój charakter wszyscy z którymi pracowałeś znają. Prawdą jest widać co o Tobie mówią " Wysoki jak brzoza a mądry jak koza" ale czego można wymagać od wielkiego górnika z kompleksami. Widać że chumor Ci się poprawia z rana bądż z wieczora gdy na pięciu forach napiszesz jakieś bzdury i myślisz że przez to ktoś zbankrutuje. Wybij to sobie z głowy. Firma CBR BIONET będzie działać na każdej płaszczyżnie i w każdym zakątku Europy ponieważ ludzie którzy tu pracują mają charakter i upór. Ty masz tylko nielojalnych ludzi którzy codziennie Cię okradają i robią to od kilku lat a Ty zadufany w Sobie myślisz że klienci, którzy wypadają z Twojej sieci przestają sprzedawać. Nie Twoi pracownicy sprzedają im towar który sami produkują. Zatkało kakao???????? Zapytaj Tych co im najbardziej ufasz gdzie się podziali Tamci klienci, niee.....zapomniani. Gdzie te ilości gdzie Tamten świat. Gdzie te miliony gdzie jest Ten świat. Jak bedziesz odpisywał na ten post to nie pisz 3 postów w odstępie 3 minut i nie pisz że piszę tendencyjnie bo gdy zniże się do Twojego poziomu to pół Polski na wszystkich forach i dalej w świecie dowie się jaki jesteś naprawde. Pamiętasz swoje hasło dla pracowników których zatrudniałeś w firmie IBS ELEKTRONIK,BBR ELEKTRONIK i obecnie Vitberg a w programie Uwaga wystąpiłem dzięki pracy w firmir IBS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...