Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wojewoda powinien zacząć od korzeni, czyli zająć się sprawą radnego z Białej Podlaskiej, który paraduje po sklepach bez maseczki i obraża się na osoby zwracające mu uwagę. Ludziom zakazuje się chodzić w przyłbicach i kominach a niektórzy jednak są ponad prawem. Panie wojewodo, dzięki takim poczynaniom będziemy potrzebować więcej niż 200 łóżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Detektyw, prawdziwy.detektyw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy że szpital tymczasowy służy wyłącznie do celo statystycznych - tak by było odpowiednio dużo wolnych łóżek łóżek które nie zostaną nigdy zapełnione - bo zwyczajnie nie ma na to możliwości. moim zdaniem za takie oszóstwo powinien wojewda pójść siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak mówi wojewoda problemem wciąż jest niższa od deklarowanej liczba dostarczanych szczepionek przez producentów" - proszę nie obarczać wyłącznie dostawców winą za braki. Zgodnie z zaleceniami producenta druga dawka ma pochodzić z tej samej serii, co pierwsza, więc jest niejako rezerwowana dla tych, którzy pierwszą dawkę przyjęli. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że tych drugich dawek nie ma. I to nie producent ich nie dostarczył, tylko PiSowska logistyka leży. No chyba, że PiS kradnie je dla swoich, ale tak nawet nie chcę myśleć o tej partii mającej nazwie i prawo, i sprawiedliwość, a jej członkowie w kościołach brylują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak mówi wojewoda problemem wciąż jest niższa od deklarowanej liczba dostarczanych szczepionek przez producentów" - proszę nie obarczać wyłącznie dostawców winą za braki. Zgodnie z zaleceniami producenta druga dawka ma pochodzić z tej samej serii, co pierwsza, więc jest niejako rezerwowana dla tych, którzy pierwszą dawkę przyjęli. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że tych drugich dawek nie ma. I to nie producent ich nie dostarczył, tylko PiSowska logistyka leży. No chyba, że PiS kradnie je dla swoich, ale tak nawet nie chcę myśleć o tej partii mającej nazwie i prawo, i sprawiedliwość, a jej członkowie w kościołach brylują...
 A konkretnie gdzie i komu zabrakło tych drugich dawek? Upublicznij to i niech redakcja wybierze się do punktu szczepień i prześledzi cały proces, bo sprawa jest bardzo ważna. No, chyba, że to nie PiS kradnie, a dawni towarzysze, jak to było w Warszawie. A póki co, do kościoła każdy może chodzić, nie tylko członkowie PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak mówi wojewoda problemem wciąż jest niższa od deklarowanej liczba dostarczanych szczepionek przez producentów" - proszę nie obarczać wyłącznie dostawców winą za braki. Zgodnie z zaleceniami producenta druga dawka ma pochodzić z tej samej serii, co pierwsza, więc jest niejako rezerwowana dla tych, którzy pierwszą dawkę przyjęli. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że tych drugich dawek nie ma. I to nie producent ich nie dostarczył, tylko PiSowska logistyka leży. No chyba, że PiS kradnie je dla swoich, ale tak nawet nie chcę myśleć o tej partii mającej nazwie i prawo, i sprawiedliwość, a jej członkowie w kościołach brylują...
A konkretnie gdzie i komu zabrakło tych drugich dawek? Upublicznij to i niech redakcja wybierze się do punktu szczepień i prześledzi cały proces, bo sprawa jest bardzo ważna. No, chyba, że to nie PiS kradnie, a dawni towarzysze, jak to było w Warszawie. A póki co, do kościoła każdy może chodzić, nie tylko członkowie PiS.
Nie wolno mi zdradzać danych osobowych ani ujawniać informacji medycznej. Sygnalizuję problem, a dziennikarze mogą to sprawdzić - mają szereg przysługująych im praw. Jeśli masz na myśli kilkanaście znanych osób zaszczepionych w styczniu, to nie była żadna kradzież. Do kościoła może pójść każdy, owszem, ale mam nadzieję, że złodzieje tam nie chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaak :):):) wiem, ale nie powiem :):):) Ważne, żeby napluć na PiS : ***s://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-firma-astrazeneca-odwolala-dostawe-szczepionek-do-polski,nId,5085983
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaak :):):) wiem, ale nie powiem :):):) Ważne, żeby napluć na PiS : ***s://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-firma-astrazeneca-odwolala-dostawe-szczepionek-do-polski,nId,5085983
  A ty dalej wrzucasz te linki z kłamliwych, zdradzieckich, proniemieckich mediów? Że jeszcze sobie nie wydłubałeś od tego oczu, ani ręka ci nie uschła? Będziesz musiał w ramach pokuty zrobić sobie lewatywę. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo tak się nie robi Już się zacząłem zastanawiać jak tu obsmarować prezydenta Żuka i jego ekipę a tu proszę są niewinni Na pewno jest pan na 100% pewny że oni nie zajumali tych łóżek bo w razie. co czekam na sygnał 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...