Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziwne, że teraz wszędzie ją cenzurują jakby nie było wiadomo o kogo chodzi, myślę, że wizerunkowo wygląda to znacznie gorzej niż myślą od pr z jej ekipy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DURCZOK style...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Becia trza Ci było przeprowadzki do Warszawy? W Lublynie miałaś taką pozycję, że w dwoma promilami nikt by Cię nie zatrzymał☹️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, prawnik załatwi sprawę. Pani Beato, mam prosbę, prosze już powoli wygaszać ten piec, ani z Pani kierowca ani już dobra wokalistka. Naciągnęła Pani sobie skórę, aż nie może Pani śpiewać, głos zmieniony, tylko pieje Pani Pani jakoś dziwnie teraz, (słyszałem osobiście nie raz) do tego słowa źle Pani zaczyna wymawiać przez te operacje oraz naciągniętą skórę jak barania torba. Był czas, było fajnie, ale peselu Pani nie zmieni, ubiór Pani czasami sam prosi się o komentaż, mini w tym wieku to trochę nie za bardzo już. Młodsze niech noszą Panie, czyżby boi się Pani starosci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no ale dalej nie wiadomo co powiedziała... ... A w zasadzie wiadomo, że nic nie powiedziała. Ktoś kto wymyśla tytuły tych artykułów to... Poziom plotkarskiego brukowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to się stało że z dwoma promilami nie wylądowała na wytrzeźwiałce jak normalny obywatel ? Nowe standarty dla "artystów" związanych z TVP ? Pewnie policja odstawiła ją radiowozem do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto nasze tzw.elyty...przed kamerami pouczają innych, a sami uważają się za święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto nasze tzw.elyty...przed kamerami pouczają innych, a sami uważają się za święte krowy.
  No elity jak nic. Łatas, Zawisza, czy kuzyn dudy Kamiński, Hoffman, Kruk, Kaczyński. Lepszy sort elit możnaby powiedzieć. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...