Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka Lubelska > Powrót wójta na wokandę

Utworzony przez xxx, 2 lutego 2008 r. o 22:04
Co to za nadużycie. Prokuratura powinna się przyjrzeć innym gminom, chociażby po protokołach RIO. Tam bezkarnie się łamie prawo. Malwersacji ulegają fizyczne (namacalne pieniądze) a nie wirtualne,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał coś człowiek zrobić dla środowiska to dopatrzyli się wielkiego przestępstwa. Szkoda, że nie widzą tych bardziej widocznych i w wielu przypadkach udowodnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dziennik ponownie robi zamieszanie i szum na zamówienie. Panie wójcie tak trzymać i za dupy pismaków, oraz święte krowy z rady. Mój głos już Pan ma w kolejnych wyborach, a z takiego wójta jestem dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.