Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2014 Lublin, Biała Podlaska, Puławy, Kraśnik, Zamość (program)

Utworzony przez lubelak, 4 stycznia 2014 r. o 07:07
Wstyd mi za Lublin.Na zabawę sylwestrową kasa jest,na wszelkie "imprezy" kościelne jest ale na "pomoc innym"  WOŚP już nie ma.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za mieszkańców takich jak lubelak, który nie widzi że WOŚP to prywatny interes pana owsika melona. Pan owsik niech poprosi tego kogo wspiera na pieniadze dla ludzi ,a tak sie dzieje ze jak szefowa NFZ chciała wiecej pieniędzy na sluzbe zdrowia to arlukowicz ja wywalił mimo ze sam wczesniej kreował ja na wybawienie sluzby zdrowia, a potem "pani daj, panie daj na orkiestre"- a takiego wała ... w tym roku nie dam ani centa.. moze agenciura miecugow załozy za mnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.facebook.com/WOSPopieram Zapraszam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://radar.latwy.pl     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak włodarze naszego Lublina robią z nas wieśniaków - wiocha i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce Ci się wychodzić z domu, a chcesz wspomóc WOŚP? Skorzystaj ze strony www.zrzutka.pl/wosp by wraz z Wrocławskim Sztabem nr 404 zbierać na zakup sprzętu dla chorych dzieci.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard - w Lublinie żadnej imprezy. Tja.. europejska stolica kultury - bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, wstyd i jeszcze raz żenada! Żeby takiego miasta jak Lublin nie było stać na porządną imprezę WOŚP. Pomimo wszystkich zabiegów "ulepszających" nasz rejon to w takich sytuacjach jak ta widać widać zacofanie naszego miasta - jednym słowem totalna wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Miasta Lublina, Panowie i Panie Radni - WSTYD !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...