Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP w Białej Podlaskiej: Deszcz nie przeszkadza wolontariuszom

Utworzony przez syn ubeka, 12 stycznia 2014 r. o 15:23
Złoty melon podlany! weźcie sobie te puszki dla siebie nie zbierajcie dla Oszusta.Gonić dziadygę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My społeczeństwo, chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki pana Owsiaka, studiują na prywatnych uniwersytetach w USA. Miesiąc takich studiów to koszt dziesiątek tys. USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy. Jeżeli to prawda, niech wyjasni, skąd ma na to pieniądze???Ponadto, niech pan Owsiak wyjasni, dlaczego gardzi polskim systemem oświaty, wysyłając córki na studia za granicę, skoro zawsze deklarował, ze jest wielkim patriotą, odebrał z rąk prezydentów wszelkie mozliwe odznaczenia i krzyże!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2001r do 2012r Owsiak aż 1/3 tj ponad 171 mln ze zbiórek zadysponował na inne cele niż charytatywne. Zestawienie na kontrowersje.net. Jak to możliwe,że urzędy skarbowe i organ nadzoru, któremu ta fundacja podlega i oczywiście NIK jeszcze nie przeprowadziły kontroli? Żenada jak wszystko pod rządami PO PSL.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...