Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrogie przejęcie Emperii?

Utworzony przez krak from lb, 15 września 2010 r. o 22:07
w skr. PKP echo wojny o jednego z wiekszych dystyb alko, mam nadzieje, ze p. Artur da rade, ... i jeszcze marina... czymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SIĘ PAN NIE DAJE PANIE KAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAWA! KAWA! KAWA! UWAGA!!! NIE PODDAWAJ SIĘ I NIE SPRZEDAWAJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SIE PRZEJMUJE NIEZALEZNE SKLEPY TO JEST OK!(MILEA,GROSZKI) A JA ICH CHCA PRZEJAC TO LAMENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że Zarząd Spólki nie ma specjalnego wpływu na to, jaki jest akcjonariat. Emperia jest spółką giełdową i jeżeli potencjalny nabywca wezwie do skupu akcji i wyznaczy porządną cenę to po prostu te akcje skupi. Nie sprzeda mu ten, kto sprzedać nie chce (np. p. Kawa). Sprzedaż chyba ew. mógłby zastopować UOKiK, w przypadku zagrożenia koncetracji i powstania dominującego podmiotu na rynku. Poza tym - to jest wolny rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka, poniosą i wilka... Tak to jest jak firma jest spółką giełdową. Pan Kawa może jeszcze zostać bezrobotnym, ale z akcjami w kieszeni. Teraz musi się wykazać prawdziwą determinacją, chociaż, jak mówią, każdy ma swoją cenę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Już się dzieje Pan Amaral mści sie za numer z kontraktem z Orlenem ! Eurocash przejął nic niewartego McLane`a który z kolei stracił kontrakt z Orlenem na rzecz Tradisu. Emperia jest bardziej stabilna , Amaral ryzykuje przez to jest mniej wiarygodny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to kogo obchodzi czy sprzedadzą czy nie, dla zwykłego robola to nie ma znaczenia, mogą się i tupolewem rozbić prezesy i tyle samo to będzie to obchodziło szaraka, co kto chciał skroić paletę nabiału w porosłach, zwykli zjadacze chleba mają w głębokim poważaniu majątki właścicieli emperii, tradisu i ich zdrowia, wypadków samochodowych, czy samolotowych, a także propagandy w stylu EMPERIODYK, mogą zdychać z bólu, z głodu a nawet z pragnienia i wtedy gdy poproszą o szklankę wody to nawet naszczać w nią nie będą chcieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krak from lb napisał:
w skr. PKP echo wojny o jednego z wiekszych dystyb alko, mam nadzieje, ze p. Artur da rade, ... i jeszcze marina... czymam kciuki
a ja mam nadzieję że przyjdzie czas że ten nygus za 1500 będzie musiał pracować i nie będzie miał na życie się nie szanuje- się nie jest szanowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...