Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz Miss Lata Dziennika Wschodniego (zdjęcia)

Utworzony przez sad, 29 lipca 2011 r. o 11:43
same wieśki i pazury wiejskie się tu wypowiadają widać po komentarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAN napisał:
chyba ktos tu ma rację [/quote] No tak, bo każdemu muszą się oczywiście wszystkie podobać. Bo tobie się podobają to i innym od razu z automatu muszą. A idź ty. [quote name='xxxx' timestamp='1312030899' post='508869'] same wieśki i pazury wiejskie się tu wypowiadają widać po komentarzach
no to witaj w klubie, tłumie i komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że każda z dziewczyn powinna mieć zdjęcie robione przez 1 fotografa, normalne portretowe, najprostsze. Na linku podanym w komentarzu to wysłane jest na prawde najładniejsze i najmniej wyraźne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie nie jest tak zle moglo byc gorzej;p nutrtuje mnie pytanie: Dlaczego czesc dziewczyn ma zdjecia z wlasnych kolekcji a czesc z sesji dziennika wschodniego?? to jest baaardzo nie fair
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zadnym wiesniakiem ale mieszkam na wsi mi sie nie podobaja sa okropne wrecz odrazjace hahah smiac mi sie chce z tych modelek ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
to że tło jest przyciemnione nie oznacza od razu że zdjęcie od**bane jest, jakies zmiany na twarzy itd.. chyba rzeczą jasną jest że nie dam do konkursu sweet foci, dla niedowiarków http://www.maxmodels.pl/karoo_.html
Szczerze mówiąc to to foto które tu dałaś jest najlepsze, zreszą z tego co wiem w tym konkursie jesteś drugi raz z rzędu. Dasz foto które zrobił ci fotograf, który na co dzień zajmujący sie robieniem sesji, tfu.. właściciel agencji modelek? Może nu\iech każda wrzuci tu linka na swoją fotkę/nk/fb czy mm... Fakt, ze wszystkie powinny miec robione foty przez fotografa z DW, wtedy było by sprawiedliwie, ale fakt faktem, ze zdjecia tu zamieszczone są w katastrofalej rozdzielczosci przez co dziewczyny nie wyglądają atrakcyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.maxmodels.pl/multiplikationstabelen.html laska nr1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.maxmodels.pl/agnieszka_g.html - dziewucha nr 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydatka numer 15 : (była Miss Zimy innej lubelskiej gazetki) http://maciejziegler.blogspot.com/2010/06/poranna-starowka-lubelska-i-piekna.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ma chyba dzianych kumpli i rodzine skoro na nią smsy wysyłali.. Straszna jest ta 15!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.maxmodels.pl/nnataliaa77.html - dziewczyna nr 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydatka numer 3 www.maxmodels.pl//pantera2011.html bardzo ładna, pogodna dziewczyna oraz mądra;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ładna? Kłóciła bym się.. Ma jakąs wade zgryzu, a to ładne nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. dokładnie to samo myślę o kandydatce nr 3 co moja przedmówczyni. Pozdro dla ładnych kandydatek których jest tu niewiele, bardzo niewiele:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.maxmodels.pl/madziamagdaa.html kandydatka numer 15, jak dla mnie zdecydowanie faworyt widać,że ma już doświadczenie w tej branży, a to,że brała udział już w takim konkursie i wygrała to tylko na plus:) trzymam kciuki Magda i powodzenia, wierzę w Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie tak negatywnie oceniac te dziewczyny ... latwo jest anonimowo komus ''nawrzucac'' moim zdaniem sa trzy godne uwagi, dwie z nich widizalem wiec wiem co mowi, kandydatki numer 7, 8 i 3;) prosze was przestancie opkazywac swoj brak wychowania piszac takie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej jest wychwalać swoje znajome chociaż są brzydkie. A 15 taka brzydka że gorszej w życiu nie widziałem. A ten jej uśmiech masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
ale paskudy boze hahahahahahahahhahaha !!!!!!!!!!! moze 1 ma ladne nogi ale spojrzcie na twarz chyba ze z workiem no to moze i wygra
A co Ty gadasz?! Znam Jedynkę osobiście i wiem, ze wszystkie inne tu obecne mogą jej urody tylko pozazdrościć! Śliczny uśmiech, bombowa figura, rewelacyjne oczy obok których nikt nie przejdzie obojętnie.. To foto tego nie oddaje, ale jakbyś zobaczył/a ją na żywo to byś zmienił/a zdanie! A co do 15 to hmm.. Skoro jest doświadczoną modelką to chyba nie jest konkurs dla niej.. Zresztą dalsze foty na jej profilu pokazują tylko, ze ta "rewelacja" z niej bijąca to tylko photshop i stylizacja. wcześniejszy link z jej zdjęciami chyba mówi sam za siebie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynka ładna
Ostatnio edytowany 1 sierpnia 2011 r. o 14:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, a mi się wydaje że po prostu wy w ogóle mylicie konkursy miss. to że 15 ma doświadczenie, czy 4 a inna ma średnie to tylko świadczy o tym, że powinny jak najbradziej brac w tym udział. konkurs miss to nei tylko czyste amatorki no sory... Przyszłą miss powinna mieć pojęcie o konkursach a tym bardziej doświadczenie w tym jest jak najbradziej na plus. żal mi osobiście ludzi którzy tu odstawiaja na bok dziewczyny które mają osiągnięcia.. przeciez na tym to polega, a nie stoicie za laskami lekkich obyczajów... omg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...