Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018 - Biała Podlaska. Kandydaci do Rady Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2018 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Bardzo porządni ludzie na tej liście PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński, gorzej się nie dało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rabczuk ps. Boczek vel Salceson to może co najwyżej u siebie na zakładzie kichę napychać . Szykuj Wiechu podwyżki , bo chyba nie zauważyłeś , że jesteśmy w UE. I nie stój godzinami po oknem tylko weź się za robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Matko jedyna!!!. Bednarzowa to jakaś farsa . Załóż majty na głowę i biegaj w szpilkach niczym Skokowa cepelia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.B. to intelektem nie zachwyca, bez dwóch zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Świerczewska-Pietras oraz Pan Tokarski z PSW jako wykładowcy dali się poznać z bardzo dobrej strony. Popieram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Świerczewska-Pietras oraz Pan Tokarski z PSW jako wykładowcy dali się poznać z bardzo dobrej strony. Popieram !
....... ale jako obywatele NIE !!!! A wydawało się że są inteligentni - widzący co PiS robi z naszym krajem !!!! ŻENADA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Biała Samorządowa - super drużyna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest średnia wieku poszczególnych komitetów - który komitet jest najmłodszy , bo ja chcę głosować na najmłodszy komitet , bo idę pierwszy raz na wybory .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba też wybiorę kogoś z Białej Samorządowej. 3 to mój okręg więc do roboty, znam niektóych osobiście i z działań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZubkowiczDemczuk o ja pier*** porazka. Dupowlaz i cichodajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdobędą po 200 głosów, czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZubkowiczDemczuk ...
 Art. 212. KK ... § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.... Poinformuję P. Małgosię o przestępstwie, jak również dopilnuję osobiście abyś poniósł konsekwencję tego płytkiego, nie na poziomie wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZubkowiczDemczuk ...
Art. 212. KK ...   § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,     podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku....     Poinformuję P. Małgosię o przestępstwie, jak również dopilnuję osobiście abyś poniósł konsekwencję tego płytkiego, nie na poziomie wpisu.
 W końcu ktos zrobi porządek na tym forum, co to za redakcja, która pozwala na takie wpisy? Ja równiez zgłoszę się do Pani Małgorzaty, żeby mi pomogła z tymi bezpodstawnymi wpisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że ludzie z tytułami naukowymi są tak daleko na liście kandydatów? A dla startujących, życzę ażeby przestali się przejmować głupimi wpisami, a zaczęli przygotowywać się merytorycznie do pełnienia funkcji radnych. I najważniejsze, czy zamierzają reprezentować mieszkańców czy interesy partyjne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wieśku Pan się nie boi dwie trzecie sklepikarzy po rabatach za Panem stoi. Jak to by powiedzieć- dość rzucania kiełbasy wyborczej, Wiesiek rzuca prawdziwą. I oto chodzi, przez żołądek do wyborców a potem do rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boguś Broniewicz musi,ale to musi wprowadzić chociaż ze dwóch działaczy do rady miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzmy tych co PIERWSZY raz startują do Rady Miasta , pozostali już mieli swoje 5 minut !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński wychowanek Begera z PO przytulił się do PIS-u!!!??? Ot koryto ciagnie zwłaszcza to pełne,a w dodatku nic nie robienie! Myslę ,że Bialczanie z takiego ideowca powinni zrezygnować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE głosujemy na tych co już byli , obiecywali i nie wykonali !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GŁOSUJEMY NA TYCH , KTÓRZY JESZCZE NIE BYLI !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...