Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory we Francji: Macron wygrywa z Le Pen i będzie nowym prezydentem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 maja 2017 r. o 21:00 Powrót do artykułu
brawo brawo brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna mi sie to podobac. Niech Francja bedzie pierwsza. Za glupote sie placi. Czesto nawet głową.We feancji nie będą się nawet musieli męczyć ja durnym Francuzom ucinac kozikiem. Francuzi wymyslili przeciez gilotyne. A jednak i jedni i drudzy maja cos ze soba wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak Żabojady. Wybrali sodomistę zakochanego w ropusze starszej od konsumenta o 24 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Król Polski J. Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuskie kina odmówiły dystrybucji filmu "Azyl" o Polakach ratujących Żydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos cenzury filmu "AZYL" we Francji. No, cóż.. swoich Żydów przecież tak ochoczo sprzedali... więc teges.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
St. Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepowiednia St. Kisielewskiego o Francji ". Jak z domu wariatów wyłonić się ma normalny naród?! Chyba że dom wariatów rozszerzy się na cały świat, co przy pomocy obłąkanych narodów Afryki i Azji (Arabowie!), a także nie w porę zbuntowanej bogatej młodzieży Zachodu jest zupełnie możliwe. Wtedy my okażemy się jeszcze najnormalniejsi, bo już przyzwyczajeni, zaprawieni."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chciałabym aby mój syn taką starą babę przedstawił mi jako żonę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie Francje cmoknąć. Trzecia siła nuklearna świata. Piąta gospodarka na świecie. Francuzi mało i krótko pracują. A o takim socjalu i zarobkach możecie pomażyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iggy Pop ponoć silnie wku*wiony na żonę Makarona, że bez jego zgody wykorzystuje jego twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wy macie honor, my fundusze strukturalnie" - dlatego żabojady zostaną unicestwieni przez ciapatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że film zbiera dobre recenzje, to kina na Zachodzie nie palą się do jego pokazania. " – Sprawdziłem tę informację. Wszystkie sieci zajmujące się dystrybucją filmów we Francji odmówiły wyświetlenia filmu „Azyl”. Żadna z nich nie chciała przyznać, że jest to decyzja polityczna. To pokazuje, jak wiele mamy to zrobienia w relacjach polsko-francuskich, jak utrwalone są karygodne antypolskie stereotypy – wyjaśnia w rozmowie z „Codzienną” Eryk Mistewicz, prezes Instytutu Nowych Mediów, który jako pierwszy podał tę informację. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...