Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykłady z uwodzenia?

Utworzony przez Secret, 28 maja 2010 r. o 12:20
Witajcie, Nie wiem, czy ktos ma taki problem jak ja. Mam nadzieję, że nie. Chodzi o to, że nie idzie mi z laskami i zaczyna mnie to frustrować. Najczęściej gdy chce jakąś wyrwać to kończy się tym, że zostajemy przyjaciółmi. Zacząłem szukać ludzi, którzy mogliby mi pomóc natrafiłem na ciekawego gościa. Jeden z jego filmików: ######www.youtube.com/watch?v=hJLWD2GcYwo A tu jego wystąpienie w Polsacie: ######www.youtube.com/watch?v=Fu3gLzNI ... re=related Okazuje się, że jest znanym trenerem uwodzenia z projektu RMSU. Pomyślałem więc, że fajnie by było zebrać większa grupę ludzi i zaprosić go do nas na uczelnie, żeby nam zrobił krótki wykład. Kto się łapie? Pozdro ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra napisałem do nich i juz dostałem odpowiedź: ---------- Wiadomość przekazana dalej ---------- Od: Szkoła uwodzenia RMSU Data: 7 maja 2010 14:26 Temat: Wiadomość z RMSU Hej, Cieszę się, że zainteresowałeś się RMSU. Chętnie odwiedzamy różne miasta i mógłbym przyjechać do was z 2-3 godzinnym Master Class'em na wybrany temat, np. skuteczne podchodzenie i umawianie się, uwodzenie w klubie, one night stand'y, Teoria 100 Punktów Atrakcyjności Mężczyzny (jeden do wyboru). Potrzebujecie 20-30 osób na pokrycie moich kosztów, czyli 25-75zł od osoby w zależności od długości wykładu i tego czy uda wam się załatwić salę bezpłatnie. Odezwij się jak będziesz mięć zainteresowanie do dogramy termin i szczegoly. Pozdrawiam, Sinner -- Projekt RMSU www.rmsu.pl Może ktoś już się zdecydował? Pisać na PW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...