Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki 7. Maratonu Lubelskiego. Startowałeś w biegu? Znajdź się na zdjęciach [galeria]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2019 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Ale mnie tam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie by było gdyby tacy uparci ludzie zaczęli się udzielać w jakiś akcjach służących społeczeństwu. Coś jak czyny społeczne = wysyłek + satysfakcja. Tyle energii idzie w kanał a można by to fajnie spożytkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol miasta zamknięte dla 660 osób rozumiem jakby zamknęli dla 6000 osób ale to jest śmieszna frekwencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję jechać ulica Janowską za ostatnią uczestniczką biegu. Ledwo szła a za nią rowerowy patrol "koniec wyścigu". Musieli prowadzić rowery bo nie da się tak wolno jechać. Ja rozumiem, że promocja miasta i zdrowego trybu życia niemniej jakiś limit czasowy w okolicy 5 i pół godziny powinien być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol miasta zamknięte dla 660 osób rozumiem jakby zamknęli dla 6000 osób ale to jest śmieszna frekwencja
 i pełno kubków jednorazowych wala się w okolicy punktów z piciem,  mieszkańcy segregować mają ale na kubeczki to już koszy nie postawili przy punktach.... Masakra niby tacy ekologiczni i zdrowi a śmieca gorzej niż dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest limit. Wynosi 6 godzin. Zapraszam, możesz spróbować wyprzedzić tą Panią. Pozdrawiam, uczestnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...