Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"CNN - breaking news: wczoraj w godzinach popołudniowych na przedmieściach Jerozolimy doszło aktu przemocy na jednym z obywateli Żydowskich. Jak donosi nasz reporter ofiara została zamordowana a sam akt przemocy nosił znamiona publicznej egzekucji. Ofiara prowadziła aktywną działalność religijną i na obecnym etapie prowadzący dochodzenie skłonni są przyjąć wersję religijnego podłoża tych tragicznych wydarzeń".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołomia level hard na wzór hamerykańskich kaznodziei . ale jak nie szkodzi to czemu nie i chłop sobie zarobi bo tacowe taki czy inne zapewne weźmie. Może kalosza tam wysłać ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie sprawy właściwie. 1) Jakiś gość ogłasza, że uzdrawia w sposób, którego rozsądnie nie umie wyjaśnić. Opowiada o istotach nadprzyrodzonych. Urządza jakieś pokazy i je nagrywa. Jeśli ktoś chce w tym uczestniczyć, to niech uczestniczy, jego sprawa. Cała ta jego spółka nie domaga się żadnych środków zebranych z podatków obywateli Polski. Znamy jednak takie spóły, które olbrzymie środki ciągną ze społecznej skarbony. ... 2) Jakaś kobieta twierdzi, że oglądanie tych pokazów jest złe dla dzieci? Może sobie mówić, ale to rodzice powinni mieć prawo wychowywać dziecko. Poza tym jej wypowiedzi są mocno wadliwe. "Sądzę, że dopuszczanie do tego, żeby dziecko było obserwatorem, a co dopiero aktywnym uczestnikiem, jest stawianiem dziecka w pozycji obiektu przemocy". Zupełne pomieszanie pojęć - wolność dana dziecku ("dopuszczenie") jest nazywana przemocą. Jest to napastliwy sposób mówienia, bo bezpodstawnie zarzuca się opiekunom dziecka "przemoc". A w tle mamy już prawa karzące za "przemoc" (rozumianą coraz częściej zbyt szeroko)... ... Dobrze, że te widowiska pokazała TVN. Obrazują one jakoś stan zabobonnych umysłów wielu Polaków. Jeśli tak to ujęto, że twórca pokazów miał sposobność odpowiedzieć na zarzuty, to OK. A jeśli oceny dano na samym końcu - to nieuczciwe. W każdym razie nic nie ma tu do rzeczy, czy jakiś "urząd" (czy wydział własnej spółki) zezwolił mu na "egzorcyzmy" czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.