Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kupiłam książki w księgarni internetowej i zapłaciłam 43 zł mniej za sam komplet dla pierwszoklasisty a jescze angielski i religia wiec różnica spora-wysyłka gratis, a w księgarni stacjonarnej chwalą się że 10 % zniiżki dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W księgarniach stacjonarnych daja 5% rabat przy zakupie podręczników do końca lipca.Duzo art. szkolnych można kupic w Biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos zniżek, szczególnie na artykuły szkolne, może na gruperze albo grouponie coś będzie. moja znajoma czasem kupuje i mówiła że w sumie najróżniejsze rzeczy można tam znalezc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@greeneye - mnie sie zazwyczaj takie serwisy kojarzyly raczej z usługami kosmetycznymi ale sprawdzilam i rzeczywiscie nawet rabaty na ciuchy znalazlam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądziłam, że te serwisy tak poszerzą oferte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...