Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysłali ponad 18 mln listów. Ty też możesz go dostać. Co jest w środku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2019 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Ile m kasy poszło na tą akcję? I ten tytuł artykułu. Co też ten zus może przysłać. Makulaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile m kasy poszło na tą akcję? I ten tytuł artykułu.  Co też ten zus może przysłać. Makulaturę.
 nie martw się idiotom nie wysyłają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu : płaciłeś 1200 zł składek miesięcznie przez 35 lat. A dostaniesz 600 zł - emerytury (o ile coś dostaniesz). Kiedy WRESZCIE można będzie zrezygnować z tego ZUS-u ? Nie chcę płacić tam i nie chcę od nich emerytury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ZUS nie informuje w listach gdzie się podziały pieniądze z OFE. Ile ludzi umiera przed wiekiem emerytalnym i ich kasa przepada na korzyść ZUS. Dlaczego jedni tyrają 50 lat, aby dociągnąć wiek emerytalny 65 lat a drudzy po 15 latach pracy idą na świadczenie. Wiem, że to wina ustawodawcy ale kasą obraca ZUS i niech nie straszy, że kasy jest mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile m kasy poszło na tą akcję? I ten tytuł artykułu.  Co też ten zus może przysłać. Makulat
Na całą akcje poszło około 36000zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...